Рижикова і Кохан – найкращі легкоатлети вересня в Україні

Опубликованно 09.11.2018 03:00

Михайло Кохан / НОК України

Ганна Рижикова і Михайло Кохан визнані кращими легкоатлетами України за підсумками вересня-2018. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Рижикова фінішувала третьою на Континентальному кубку IAAFна дистанції 400 метрів з бар'єрами. Її час – 54,47 з – стало другим результатом в європейському і сьомим у світовому топ-аркушах сезону. У складі збірної Європи українка посіла друге місце в командному заліку.

У вересні Рижикова також перемогла на міжнародному турнірі серії IAAF World Challenge в Загребі.

Кохан ж переміг з метання 5-кілограмового молота на міжнародній юнацької матчевій зустрічі з легкої атлетики між збірними України, Білорусі та Туреччини з другим на той момент результатом в світі серед атлетів до 18 років (84,27 м).

Зазначимо, що вже в жовтні Кохан став переможцем юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі.