Гераскевич завоював першу міжнародну перемогу в історії українського скелетона

Опубликованно 10.11.2018 16:16

Владислав гераскевич завоював золото на етапі Кубка Північної Америки / instagram.com/iceformulaone

Перший український скелетонист на Олімпійських іграх Владислав Гераскевичзавоював дві медалі на перше в сезоні змаганнях.

19-річний українець виступив на етапі Кубку Північної Америки, який проходив у Вістлері, Канада, на трасі змагань Ігор-2010. У першій день змагань Гераскевич завоював срібло, показавши сумарний час у двох спробах – 1:46.31 (+0.10) хвилини:

На наступний день українець поліпшив свій час і впевнено посів перше місце – 1:46.04 хвилини. Крім цього Гераскевич встановив новий особистий рекорд швидкості – 143,6 км/год. Золота медаль на етапі Кубка Північної Америки є першою перемогою українського скелетону в історії:

У коментарі XSPORT.uaГераскевич заявив, що виступи на змаганнях у Вістлері були потрібні для того, щоб набратися досвіду перед чемпіонатом світу-2019, який буде проходити з 25 лютого по 10 березня на цій же трасі. Далі у планах команди Владислава Гераскевича його батька і тренера Михайла Гераскевичаі фізіотерапевта Лідії Гунковиступи на етапах Кубка світу. Сезон Кубка світу з скелетону стартує етапом у Сігулді, Латвія і пройде з 3 по 9 грудня.

Нагадаємо, Гераскевич пожартував, що міг перейти в бокс, але дав дорогу Олександру Усику.