Вернидуб: «Вітаю «Динамо», вони заслужили це очко»

Опубликованно 12.11.2018 00:28

Юрій Вернидуб / ФК «Зоря»

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидубпрокоментував бойову нічию своєї команди проти київського «Динамо» (1:1) в рамках 8-го туру УПЛ. Спеціаліста цитує прес-служба луганського клубу.

«Дві команди грали здорово. Показали футбол, який сподобався глядачам. Було багато обопільних атак. Хороша боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися. Дві команди билися за результат. Рахунок закономірний. Хоча, використовуй ті моменти, які у нас були в першому таймі... Ну, не сталося, так не сталося. Значить, так повинно було бути. Можу привітати наших уболівальників з хорошою грою футбольного клубу «Зоря». Хлопців всіх вітаю. І вітаю киян теж. Вони заслужили це очко.

У Хомченовського є травма. Десь смикнув приводить. Завтра все заспокоїться. Зробимо МРТ. Хотілося, щоб нічого серйозного. Нас чекають три складних поєдинку в першому колі. На виїзді з «Ворсклою», потім вдома з ФК «Львів» та на виїзді з «Шахтарем». Хотілося, щоб всі хлопці були в строю.

Громов не готовий на всі 100%, тому я його і поміняв. Зрозуміло, що хлопець лише тиждень з нами тренувався в загальній групі. Молодець, що забив. Скільки сил у нього було, всі їх він залишив на полі. Я розумів, що всю гру він не витягне і зробив заміну. Хоча, скажу чесно, не шкодую про те, що заміну зробив. Влад Кочергін досить добре увійшов у гру. Добре себе проявив.

Гра Леонардо? Зараз складно щось говорити. Хлопець вийшов першу гру в першому таймі. Замінив Дмитра Хомченовського. Потрібен час для адаптації. Знайти зв'язку з нинішнім складом. Не все так швидко. Хоча я в ньому впевнений. Талановитий, молодий, швидкий, технічний хлопець. Будемо працювати».

Нагадаємо, головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевичзаявив, що він сприйняв цю нічию як поразку.