Континентальний кубок. Другий раунд. Група С (Рига, Латвія). 2-й тур:

«Донбас»- «Викингар» 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)

1:1 - Сиппонен (Стегера, Гісласон) - 02:37,

1:2 - Стюарт-Дант (Лиефссон, Бльондал) - 20:46,

2:2 - Денискін (Карпенко, Луговий) - 28:41,

3:3 - Арнасон (Микаэльссон, Лайні) - 53:56,

4:3 - Карпенко (Фірсов, Луговий) - 55:38,

5:3 - Кирющенков (Сильницький) - 55:53,

6:3 - Гончарів - 59:22 (ПВ),

Воротарі: Костенко (Дяченко - з 24:23) – Бюкебум (Стейнгримссон - з 54:29 за 55:53).

У Ризі матчем «Донбас»- «Викингар»стартував другий ігровий день Континентального кубка.

Тренерський штаб чемпіонів України вирішив провести ротацію на воротарській позиції, замінивши Богдана Дьяченкона Сергія Костенко. Однак російський голкіпер не зміг впевнено увійти в гру, і за стартові 24 з половиною хвилини пропустив двічі після семи кидків. Так, ісландці змогли вперше на турнірі опинитися в ролі лідера по ходу матчу.

Відновити статус-кво до закінчення другого періоду допоміг Севастян Карпенко, який не поскупився і віддав зручний пас Андрію Денискинуна порожні ворота. Таким чином, два стартових періоду завершилися внічию 1:1.

Дотиснути суперника команді Юліуса Шуплеравдалося в заключній 20-хвилинці, закинувши чотири шайби. При цьому «вікінги» відповіли лише раз, але з приводу реалізації моментів красномовно говорила післяматчева статистика: кидки – 60:12. Донецький клуб не без праці здобув другу поспіль перемогу на європейській арені.

Свій наступний матч «Донбас» проведе 21 жовтня проти ризького «Курбадса», який у другий ігровий день зійдеться з іспанським «Чурі Урдином».Читайте також:

Категория: Хоккей