«Дніпро» здобув «суху» перемогу у дебютному матчі в УХЛ

Опубликованно 14.11.2018 00:20

Херсонський «Дніпро» стартував з перемоги в своєму дебютному сезоні Української хокейної ліги (ВХЛ). На своєму льоду команда Дмитра Підгурськогообіграла «Крижаних Вовків», які в новому чемпіонаті представляють Київ, з рахунком 4:0. У першому періоді відзначилися Олександр Найдьонові Микола Коляда, після перерви перевага херсонців зміцнив Микита Макарицкий. Крапку в поєдинку на останніх секундах поставив екс-форвард «Білого Барса» Кирило Бондаренко.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

«Дніпро»- «Крижані Вовки» 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

1:0 – Найдьонов (Макарицкий, Сірченко) – 3:36,

2:0 – Коляда (Бондаренко, Білоусов) – 18:04,

3:0 – Макарицкий (Білоусов) – 35:40,

4:0 – Бондаренко (Коляда, Білоусов) – 59:50,

Воротарі:Петров – Глотов.

У стартовому матчі нового сезону ВХЛ «Донбас» на своєму льоду переграв «Кременчук» з рахунком 7:3.

У заключному матчі 1-го туру УХЛ «Білий Барс» зіграє проти харківського «Динамо». Гра відбудеться 16 вересня, початок – о 13:00.

Пряма трансляція матчу «Білий Барс» - «Динамо» - на телеканалі XSPORT і сайті XSPORT.ua.Читайте також:

Категория: Хоккей