Зантарая виграв бронзу на чемпіонаті світу в Баку

Опубликованно 15.11.2018 00:20

СкріншотУкраїнський дзюдоїст Георгій Зантараявиборов бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, що проходить у Баку. У фінальній сутичці у своїй підгрупі Гео поступився майбутньому переможцю Хифуми Абе. Потім у втішному міні-турнірі він виграв у додатковий час у росіянина Михайла Пуляева, а в поєдинку за бронзу здобув перемогу над ізраїльтяниномТалем Фликером. Ця бронза стала четвертою для Зантараі на чемпіонатах світу, а всього в його активі шість медалей на світових першостях, у тому числі золото в 2009 році. У цій же категорії виступав ще один представник України Богдан Отрут. Вигравши одну сутичку, він програв Вадиму Бунескуз Молдови. Нагадаємо, що напередодні чемпіонкою світу в категорії до 48 кг стала українка Дарина Білодід. Читайте також:

Категория: Летние виды спорта