Бойчишин: «На даний момент «Карпат» вистачає на 60-65 хвилин»

Опубликованно 16.11.2018 00:18

Олег Бойчишин – про перемогу над «Чорноморцем» / fckarpaty.com

Головний тренер «Карпат» Олег Бойчишинпояснив, чому його команда непоказно провела другий тайм матчу проти «Чорноморця» (1:0). Слова тренера наводить офіційний сайт львів'ян:

«Враження від гри двоякі. Приємно, що перемогли, досить непогано виглядали в першому таймі. Не можу сказати і про другій частині матчу. Почали програвати багато єдиноборств. Я це все пов'язую з тим, що команда важко входить в сезон. Впевнений, що за кілька ігор справи покращаться. Хотів би подякувати хлопцям за терпіння, що довели матч до перемоги.

На даний момент, нас вистачає на 60-65 хвилин. Пройде деякий період і всі 90 хвилин все буде нормально. Новий сезон, нові емоції, нові вимоги. Коли футболісти адаптовуються до цього, тоді все буде добре.

Знаєте, часто бувають ситуації, коли Карраскаль бере на себе ініціативу і вирішує епізоди. Тоді всі ми ляскаємо в долоні. Я згоден, що сьогодні у нього це не вийшло. Думаю, він сам все розуміє. Ми виправимо цю ситуацію.

Гуцуляку дали відпочити. Це пов'язано ще і з тим, що добре зарекомендував себе Лебеденко в тренувальному процесі. Він зіграв на гідному рівні».

Зазначимо, що у першому турі «Карпати» поступилися «Олександрії» з рахунком 0:2.