Лінь: «Тренер вірить в мене — це все, що мені потрібно»


Опубликованно 17.11.2018 09:52

Лінь: «Тренер вірить в мене — це все, що мені потрібно»

Олексій Лень / Офіційний сайт «Атланти»

Український центровий «Атланти» Олексій Леньвідповів на ряд запитань після перемоги над «Сан-Антоніо» (130:127) в передсезонному матчі НБА.

Які відчуття після данка через По Газоля? Склалося враження, що ти відчував біль після падіння на паркет.

Хотілося б відзначити відмінну передачу, яку мені видав партнер. Я повинен попрацювати над святкуванням таких моментів. Але перш за все, я хотів би відзначити всі розіграну комбінацію. Був хороший заслін, мені віддали відмінну передачу.

Що ти відчуваєш, виходячи в стартовій п'ятірці «Хоукс»? Є якийсь тиск, оскільки в новій команді ти відразу ж зайняв місце у стартовій п'ятірці?

Ні, все нормально. Мої партнери надають мені впевненості. Вони завжди підтримують, якщо у мене щось не виходить. Тренер вірить в мене. Це все, що мені потрібно.

Що можеш сказати про переможному кидку Трэя Янга в кінцівці?

Мені важко підібрати слова, щоб описати цей кидок. Це був відмінний момент, неймовірне попадання.

Які в тебе очікування перед стартом сезону? З урахуванням зіграних матчів передсезонки, над чим плануєш працювати?

Потрібно рухатися вперед. Потрібно більше зігратися з партнерами, розігрувати комбінації з м'ячем, приділяти увагу захисту. Потрібно грати згуртовано. Як можна було побачити сьогодні лавка «Атланти» була неймовірною і підтримувала команду. Потрібно залишатися згуртованими і продовжувати йти вперед.

Ти провів відмінну гру. Наскільки комфортно ти себе відчуваєш в команді?

З кожною грою відчуваю себе в команді все більш комфортно. У нас багато чудових хлопців. Всі діляться м'ячем, думають не тільки про себе. Все відмінно. Я повинен віддати належне партнерам. Коли я відкритий, вони завжди віддають мені передач.

Що ти думаєш про Треї Янга?

Трей — неймовірний гравець. Всі розглядають його як шутера, але він також чудовий плеймейкер. Він бачить кожного гравця на майданчику. Він завжди здатен знайти відкритого партнера.

Ти не забив один з данків. Що сталося?

Я пошкодив руку при спробі першого данка. Так що на частину гри у мене був певний дискомфорт при прийомі м'яча і виконанні інших данків.

Данк Льоня через По Газоля.Читайте також:Категория: Баскетбол