Степаненко: «Ми загубилися хвилин на 15»

Опубликованно 23.11.2018 00:14

Тарас Степаненко / Фото - прес-служба «Шахтаря»

Півзахисник «Шахтаря» і збірної України Тарас Степаненкопісля нічиєї в матчі з «Ліоном» (2:2) заявив, що «гірники» помилилися в тому, що дуже низько сіли до своїх воріт у другому таймі.

«Ми десь загубилися хвилин на 15. Дуже низько сіли, хоча Паулу Фонсека і попереджав, що цього робити не можна. Дали простір технічним футболістам, які почали здорово комбінувати, і притиснули нас у власному штрафному майданчику. Коли швидко змінюється ситуація, то не встигаєш стежити, плюс втома накопичується.

В останні 15 хвилин ми повернулися в гру, і створили кілька моментів. Два рази добре вибігали в атаку, але не вистачило точності. Могли забивати ще, той же Кайоде потрапив у хрестовину. Потрібно вирішувати такі моменти. Тим не менш, видалася гарна гра для вболівальників. Ми засмучені тим, що втратили два очки.

Мемфіс Депа здорово освіжив гру «Ліона» на фланзі. Є його заслуга, але й ми зробили велику помилку тим, що дуже низько сіли. Коли ти сідаєш низько, то не встигаєш перекривати супернику вільні зони. То фізично підсіли, то вже хотіли зіграти на утримання рахунку, за що і поплатилися.

Матч без глядачів? Це «Ліону» було незвично без них грати, а у нас в УПЛ практично всі такі матчі. На нас це ніяк не подіяло. Коли ми грали у Львові, то на стадіон приходили 500 осіб. Вони розчинялися на стадіоні, як і сьогодні».

Раніше форвард «Шахтаря» Жуніор Мораєсзазначив, що було здорово вести у зустрічі з рахунком 2:0 проти такої сильної команди.