«Білий Барс» і «Дніпро» розійшлися миром у другому контрольному поєдинку

Опубликованно 26.11.2018 02:06

Євген Тимченко / Фото - УХЛ

«Білий Барс» і херсонський «Дніпро» провели другий за два дні контрольний матч на арені у Білій Церкві. На цей раз господарі не дозволили здобути перемогу новачкові УХЛ.

У складі херсонської команди після перемоги у першому поєдинку змін не відбулося, а ось Костянтин Буценкопровів ротацію на воротарській позиції: на цей раз грали Кирило Кучері Микита Пеленський.

В кінці першого періоду рахунок у матчі відкрив новачок «Білого Барса» Павло Таран, у другій двадцятихвилинці голами у складі «Дніпра» відповіли Микита Коваленкота Андрій Жвачкін.

«Білий Барс» уникнув поразки менше, ніж за три хвилини до кінця основного часу – відзначився Євген Тимченко.

«Білий Барс» - «Дніпро» 2:2 (1:0; 0:2; 1:0) 1:0 - Таран (Качан) - 19:49,

1:1 - Коваленко - 21:08,

1:2 - Жвачкін (Декало) - 35:00,

2:2 - Е. Тимченко (Качан, Генералів) - 57:52. «Білий Барс»: Кучер (Пеленський); Васильєв, Гриценко, Логач, Таран, Ядловський, Данилов, Гребеник; Дурдыев, Лісників, Тобто Тимченко, Давиденко, Бородай, Гуменюк, Панів, Генералів, Печерських, Качан, Арабів, Собко, Панченко. «Дніпро»: Петров (Сулютин); Афанасьєв, Бревид, Шпак, Білоусов, Декало, Гайдамака, Сірченко, Матусевич; Коляда, Золотухін, Найдьонов, Жвачкін, Брага, Болотін, Шукашов, Целогородцев, Друбецкой, Коваленко, Бондаренко, З. Тимченко.

Нагадаємо, нового сезону ВХЛ «Білий Барс» візьме участь у передсезонному турнірі Donbass Open Cup, який пройде з 6 по 8 вересня.Читайте також:

Категория: Хоккей