«Дніпро» перервав переможну серію «Кременчука»

«Кременчук» - «Дніпро»1:2 Б. (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)

1:0 – Гриценко (Савченко, Бєльський) – 17:23,

1:1 – Янішевський (Коляда, Декало – бол.) – 56:25,

1:2 – Мацейко – вирішальний буліт,

Воротарі:Бояршинов – Петров.

У центральному матчі 12-го туру УХЛ «Дніпро»на виїзді обіграв «Кременчук»в серії післяматчевих кидків.

Основний час гри закінчився з рахунком 1:1. У першому періоді після сольного проходу рахунок відкрив Тимур Гриценко, а вже в кінці третьої двадцятихвилинки при грі в більшості кидком в одне торкання його зрівняв Олексій Янішевський.

Овертайм переможця не виявив, незважаючи на те, що в рамках цих п'яти хвилин «Кременчук» більше хвилини грав у більшості 5х3. Матч дійшов до серії буллітів, де після перших п'яти кидків рахунок був 2:2, але у шостій спробі новачок господарів льоду Іван Цыпнятовне зміг переграти Олега Петрова, а Роман Мацейковиявився точним.

Завдяки цій перемозі «Дніпро» взяв реванш у «Кременчука» за дві поразки на своєму майданчику і наздогнав команду Олександра Савицькогов турнірній таблиці. Обидва колективи тепер мають по 30 очок в своєму активі.Читайте також:

Категория: Хоккей