«Київ-Баскет» хоче виступати в єврокубках в наступному сезоні


Опубликованно 06.12.2018 00:34

«Київ-Баскет» хоче виступати в єврокубках в наступному сезоні

Євген Мурзін - про завдання на наступний сезон

Головний тренер «Київ-Баскет» Євген Мурзінсподівається, що його команда отримає шанс виступати в Єврокубки в наступному сезоні:

Ми попередньо розмовляли з президентом. Є бажання наступного року взяти участь у єврокубках. В сучасних умовах, далекосяжні прогнози робити не варто, але, попередньо, у нас була розмова. Якщо ми вдало виступимо в поточному чемпіонаті, то будемо заявлятися в один з єврокубків.

Для того, щоб потрапити в Євролігу, потрібно мати мінімальний бюджет. Також потрібно відповідати різним умовам. Потрібно мати зал на 10-12 тисяч глядачів. Ми ж не можемо зібрати серйозний бюджет, коли країна знаходиться у стані війни. До того ж, залів в Україні просто немає. Соромно говорити, але у нас в країні немає нормальних залів для таких змагань.

Безумовно, але до нього також є певні вимоги. При дуже хорошому збігу обставин, «Київ-Баскет» може претендувати хоча б на Єврокубок. Дуже на це сподіваюся.

Відзначимо, що в трьох стартових турах чемпіонату України «Київ-Баскет» виграв дві зустрічі і поступився «Черкаським Мавпам». Наступний поєдинок команда Мурзіна проведе проти «Хіміка» 18 жовтня.

Нагадаємо, Віталій Степановський назвав головну задачу своєї команди на поєдинок проти киян.

Читайте також:Категория: Баскетбол