Українка Старікова обійшла двох чемпіонок світу та завоювала "золото" Кубка світу

Опубликованно 10.12.2018 10:57

Українка Старікова обійшла двох чемпіонок світу та завоювала

Олена Старикова завоювала "золото" Кубка світу / twitter.com/TrackBerlin

Володарка двох срібних медалей чемпіонату Європи 22-річна українська велосипедистка Олена Стариковазавоювала дві медалі на етапі Кубка світу в Берліні.

Спочатку в спринті Старікова посіла третє місце. У кваліфікації українка показала другий результат і початку виступу відразу з 1/8 фіналу. У підсумку, Старикова поступилася лише у півфіналі росянке Анастасії Войнової. Але в малому фіналі українка завоювала бронзу здолавши іншу представницю Росії чинну чемпіонку Європи в спринті Дарину Шмельову. Інша українця досвідчена Любов Басовазайняла 16-е місце:

Але після цього Старікова зуміла завоювати золото в гіті – гонці зі стартом з місця на 500 метрів, де велосипедисти стартують окремо, і їх завдання полягає в тому, щоб показати найменший час на дистанції. Час українки склало 33,210 секунди.

Таким чином, Старикова перевершила чемпіонку світу-2017 в гіті росіянку Дар'ю Шмельову(33,435 с) і чинну чемпіонку світу в цій же дисципліні німкеню Маріам Вальте(33,400 з):

Нагадаємо, в кінці жовтня Старикова і Басова завоювали срібло на етапі Кубка світу у Франції.