«Олександрія» завдяки двом м'ячам у першому таймі обіграла «Карпати»

Опубликованно 12.12.2018 00:20

Фото / fckarpaty.com

«Олександрія» у заключному матчі 12 туру УПЛ вдома обіграла «Карпати».

Обидва своїх м'яча команда Володимира Шараназабила в першому таймі. Відкрив рахунок на 11-й хвилині Дмитро Сновигав, а під кінець тайму він вже асистував Кирилу Ковальцю.

«Карпати» на початку другого тайму відіграли один м'яч, зусиллями Гуцуляка,але на більше гостей не вистачило.

Для «Олександрії» це третя поспіль перемога, а «Карпати» не можуть перемогти вже в п'ятому матчі.

Кращі моменти 1 тайму

Кращі моменти 2 тайми

Чемпіонат України. 12-й тур:«Олександрія»— «Карпати» 2:1 Голи:Сновигав, 11, Ковалець, 41 - Гуцуляк, 54 «Олександрія»:Паньків, Пашаєв, Бондаренко, Микицей, Шендрик, Запорожан, Ковалець (Пономар, 82), Гречишкін (Довгий, 70), Полярус (Цуріков, 57), Банада, Сновигав. «Карпати»: Шевченко, Мехремич, Мірошниченко, Федецький, Бородай, Мякушко, Эрбес (Ді Франка, 71), Карраскаль (Понде, 79), Клец, Гуцуляк, Варгас. Попередження: Карраскаль , Бородай, Гуцуляк, Запорожан, Федецький, Ді Франко, Шендрик Читайте також:

Категория: Футбол