Клебо реабілітувався на етапі Кубка світу в Давосі за поразку в Ліллехаммері

Опубликованно 17.12.2018 11:34

Норвезький лижник Йоханнес Клебо виграв спринтерську гонку вільним стилем на етапі Кубка світу в швейцарському Давосі.

Норвежець подолав дистанцію за 2.22,44 години.

Другим прийшов італієць Федеріко Пеллегріно, який відстав від лідера лише на 0,39 секунди. Замкнув трійку найсильніших француз Батис Мрв з відставанням 1,40 секунди.

Зазначимо, що на попередньому етапі в Ліллехаммері Клебо не потрапив навіть до топ-10 за результатом конькового спринту.

У жіночих змаганнях в аналогічній дисципліні в Давосі перемогла шведка Стіна Нільссон з часом 2.41,34 години. Шведська лижниця випередила найближчу переслідувачку американку Софі Колдуэлна 0,72 секунди. Третє місце за підсумками заїзду посіла ще одна представниця Швеції Майя Далквист, яка відстала від лідера на 2,60 секунди.