Дотиснути не зуміли. Україна драматично програла Словаччині в відборі на ЧС-2019

Опубликованно 27.12.2018 06:22

Жіноча збірна Україниз гандболу невдало стартувала в кваліфікації до чемпіонату світу-2019, всі матчі якої приймає словацький гордий Шаля. У першому турі команда Бориса Чижовапоступилася головному конкурентові, господарок турніру – збірної Словаччини.

Програвши перший тайм 13:17, українки у другій половині перебудувалися на гру з двома лінійними, додали в агресії і зуміли вирівняти ситуацію. Сім разів по ходу другого тайму вони зрівнювали рахунок, починаючи з 22:22 до 29:29. Словачки не випускали суперниць вперед, але, здавалося, під таким пресингом господині ось-ось повинні завмерти. Однак вони вистояли, а в нервовій кінцівці ще й зуміли швидко наростити перевагу, скориставшись серією помилок збірної України. Словаччина здобула перемогу в ключовому матчі відбіркового турніру - 36:32. В іншому матчі першого дня Ізраїль виграв у Косово28:25.

Кваліфікація до ЧС-2019. 1 група. 1 турСловаччина – Україна 36:32 (17:13) Україна: Балог, Яблонська-Бобаль; Борщенко 7, Глібко 7, Снопова 4, Горильськая 5, Передерій 4, Редька 2, Компанієць 2, Смолинг 1, Савчин, Гайкова, Фурманец, Лезинская, Готра, Дябло.Регламент відбіркового турніру та заявка збірної України