Песоцкой до медалі чемпіонату Європи залишився один крок

Опубликованно 03.01.2019 00:26

Маргарита Песоцька не збирається зупинятися на досягнутому / raketka.org

Українка Маргарита Песоцькавийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з настільного тенісу, обігравши чеську спортсменку Анету Кучеровув чотирьох партіях– 11:6, 11:9, 12:10, 11:2. Тепер для того, щоб забезпечити собі як мінімум бронзову медаль, українці потрібно перемагати одну з головних фавориток турніру, триразову чемпіонку Європи (в команді) німецьку «захисницю» Хань Ін. Та, у свою чергу, в 1/8 фіналу легко впоралася зі шведкою Матільдою Екхольм– 4:0.

Нагадаємо, що раніше Пісоцька зуміла обіграти чемпіонку Європи 2015 року румунку Элизабету Самару.

Справжня драма сталася в поєдинку представника України Коу Леязі шведом Крістіаном Карлссоном. Коу Лей вів 3-1 по партіям, потім програв гейм, але в шостий партії вів 5:1, 9:6 і, нарешті, 10:9, заробивши матчбол. Але шведу вдалося виграти 12:10, а потім і здобути перемогу у вирішальному геймі - 11:6.

Чвертьфінальний матч Пісоцька – Хань Ін відбудеться сьогодні ввечері.

Сьогодні ж в Аліканте сталася унікальна подія. Представниця Люксембургу Ні Ся Ляньзабезпечила в парі зі своєю співвітчизницею Сарою Де Нуттеяк мінімум бронзову медаль. А унікальний результат цієї спортсменки в тому, що їй вже 55 років!