Українці завоювали дві медалі у передостанній день юнацької Олімпіади

Опубликованно 03.01.2019 09:00

Тарас Боднарчук і Софія Лыскун

Українські спортсмени завоювали дві медалі на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 могла завоювати в Аргентині медаль, але поступилася в півфіналі, а потім і в матчі за бронзу. Також близько до п'єдесталу зупинився лучник Артем Овчинников, який програв зустріч за бронзу.

Однак свою другу нагороду на Іграх зуміла завоювати 16-річна Софія Лыскун. Після срібла на індивідуальній 10-метровій вишці вона стала третьою у змішаній команді. Разом з росіянином Русланом Терновимукраїнка показала результат 371,15 і зуміла піднятися на п'єдестал. Інший українець Олег Сербінстав шостим в команді з італійкою Чиарой Пелликани.

Відзначимо, що в 2018 році Лыскун стала переможницею дорослого чемпіонату Європи в команді з Олегом Колодієм.

Ще одну медаль приніс Україні боксер Тарас Боднарчук. У ваговій категорії до 60 кг срібний призер юнацького чемпіонату Європи-2018 вийшов у фінал, але поступився за рішенням суддів тайцу Атичайю Поемсапому– 30:27, 29:28, 29:28, 29:28, 30:27 – і завоював срібло Ігор в Аргентині.

Зазначимо, що 18 жовтня у фіналі вагової категорії до 56 кг буде битися ще один українець переможець юніорського чемпіонату Європи Максим Галиничев.