Клебо виграв третю гонку в рамках Tour de Ski на етапі в Оберстдорфе

Опубликованно 04.01.2019 09:16

Йоханнес Клебо і Сергій Устюгов/FIS

Норвезький лижник Йоханнес Клебофінішував першим у гонці переслідування вільним стилем на 15 км на етапі Tour de Ski в німецькому Оберстдорфе.

Результат норвежця склав 35:07.5 хв. Другим прийшов росіянин Сергій Устюгов, що відстав від лідера на 0.4 секунди, а трійку найсильніших замкнув ще один представник від РФ Олександр Большунов, який подолав дистанцію за 36:15.7 хв.

Для Клебо ця перемога стала третьою в рамках багатоденки Tour de Ski. Раніше Йоханнес показав найкращий час у спринті в італійському Тоблахе і в спринті у швейцарському Фаль Мюстайре. Після персьюту в Оберстдорфе норвежець продовжує утримувати перше місце в загальному заліку Tour de Ski.

В цей же день в німецькому Оберстдорфе пройшла жіноча гонка переслідування вільним стилем, перемогу в якій здобула також спортсменка з Норвегії Інгвільд Флугстад Эстберг.

Норвежка показала час 26:21.2 хв. Другою стала росіянка Наталія Непряева, відстала від Эстберг на 30.4 секунди, а третьою фінішувала американка Джессіка Діггинсз результатом 27:33.8 хв.

Відзначимо, що в мас-старті, який пройшов 2 січня, Непряева також програла в боротьбі за золото Эстберг.