Михельсон: «За великим рахунком, в передній лінії грати нікому»

Опубликованно 05.01.2019 00:32

Максим Міхельсон / Прес-служба «Черкаських Мавп»

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсон оцінив гру своїх підопічних у матчі проти «Політехніка» (85:94) в рамках регулярного чемпіонату Суперліги:

«По-перше, я вітаю «Політехнік» та тренера команди. В черговий раз вони показали відмінний баскетбол, хорошу самовіддачу, відмінну боротьбу на щитах. З цим у нас сьогодні були великі проблеми. У нас і так були проблеми з підбором в останніх матчах, але сьогодні ми ще втратили на якийсь період Дмитра Скапинцева. За великим рахунком, в передній лінії грати нікому. Ми пробували зіграти з чотирма задніми на майданчику, закривати позицію четвертого номера за рахунок Олександра Кольченко, Івана Ткаченко. Іноді виходило, але частіше не виходило. Є в «Політехніці» такий агресивний хлопець, як Делван Грем. Було важко Маємо проблеми. Сезон виходить зім'ятий. На те є об'єктивні причини. Потрібно виконати величезний обсяг роботи, щоб вирівняти ситуацію. Без нових людей у складі вирівняти її буде важко. Чим я сьогодні задоволений? Грою молодих гравців. Вони вийшли і грали з вогнем. Останні п'ять хвилин виграли 19-4. Сподіваюся, що молодь в наступних іграх буде давати запал, який був у кінці».

Нагадаємо, що після поразки від «Політехніка» черкаська команда займає останню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату, вигравши у нинішньому сезоні лише два матчі «регулярки».