Збірна України завоювала другу медаль чемпіонату світу з боротьби

Опубликованно 06.01.2019 00:42

Оксана Ливач завоювала бронзу чемпіонату світу / Facebook

Українська борчиня Оксана Ливачзавоювала бронзу чемпіонату світу з боротьби, який проходить у Будапешті, Угорщина.

По ходу турніру у категорії до 50 кг 21-річна українка в кваліфікації перемогла канадку Джесіку Анну Марію Макдональд(5:1), в 1/8 пройшла Валентину Ісламову-Брікз Казахстану (4:2), потім здолала монголку Нарангерел Эрденесух(10:3). Але після цього в півфіналі Ливач поступилася чинній чемпіонці Олімпійських ігор і світу японці Юі Сусаки(0:10), яка в Будапешті захистила своє звання.

У сутичці за третє місце українка зійшлася з бронзовим призером чемпіонату Азії-2017 та срібним призером чемпіонату світу U-23 індіанкою Риту Риту. Сутичка завершилася з рахунком на користь українки 10:5.

Таким чином, чемпіон світу серед кадетів і триразовий призер чемпіонату світу серед юніорів з другої спроби зуміла завоювати медаль і дорослого чемпіонату світу.

Бронза Ливач стала другою медаллю українських борців. До цього Алла Черкасова завоювала золото у вазі до 68 кг

Склад збірної України на чемпіонат світу-2018.