ХК «Донбас» взяв участь у відкритті льодової ковзанки в Маріуполі


Опубликованно 11.01.2019 00:32

ХК «Донбас» взяв участь у відкритті льодової ковзанки в Маріуполі

Фото: прес-служба ХК «Донбас»

21 грудня відразу після закладання фундаменту капсули під будівництво нової льодової арени в Маріуполі представники хокейного клубу «Донбас» взяли участь у відкритті сезонного міської ковзанки під відкритим небом.

Ця добра традиція реалізується спільно з міською владою вже не перший рік. Ось, що на відкритті зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко:

«Вже стало доброю традицією, третій рік поспіль ми відкриваємо в Маріуполі льодовий каток. Ми дійсно дивимось у майбутнє з хорошою претензією на зимові види спорту. Можна сказати, що сьогодні наша мрія здійснилась – ми з Борисом Вікторовичем

Колесніковим заклали фундамент будівництва льодової арени в Маріуполі. Це говорить про те, що мрії збуваються. Збуваються вони напередодні Різдва і Нового року!»

У свою чергу президент ХК «Донбас» Борис Колесніковна святковому відкритті міської ковзанки розповів про те, для кого незабаром буде побудована стаціонарна Льодова арена, і які можливості вона відкриє для жителів міста:

«Дорогі земляки! Ми сьогодні заклали новий льодовий каток, на якому будемо чекати вас у вересні наступного року. Це буде перша на азовському узбережжі льодова арена.

Я вірю, що маріупольські діти стануть справжніми чемпіонами, досягнуть великих успіхів у спорті або просто виростуть здоровими людьми. Наголошую, що для школярів ковзанка буде безкоштовною. Сьогодні у вас буде можливість побачити вихованців ДЮСШ ХК «Донбас», подивитися на їх майстерність, і я впевнений, що з часом у вас буде виходити ще краще!

Те, що Маріуполь – південне місто, – бентежити нікого не має. У НХЛ, наприклад, одна з найсильніших команд з курортного штату Флорида. Якщо все піде за планом, то до Зимових Олімпійських ігор-2030 біля Маріуполя можуть бути свої чемпіони. Тому для мене велика честь побудувати каток у цьому місті.

Те місце, де сьогодні ми заклали капсулу під майбутню арену, можна назвати дуже вдалим, так як поруч багато шкіл, а ми будуємо для дітей. Всі діти з прилеглих шкіл отримають картки з правом безкоштовного катання 1 година на тиждень. Що стосується наших майбутніх вихованців, то з ними будуть працювати професійні тренери з хокею та фігурного катання».

Також на міському святі були присутні хокеїсти першої команди ХК «Донбас»: Віктор Захаров, Станіслав Ординський, Олександр Фірсов, Владислав Луговий, Ярослав Свищеві Олександр Воронін. Професійні спортсмени, частина з яких є гравцями національної збірної України, із задоволенням роздавали автографи та фотографувалися з усіма охочими.

Примітно, що в наступному сезоні Маріуполь зможе побачити матч професійних команд у рамках чемпіонату України. Про це у спілкуванні з журналістами також повідомив Борис Колесніков:

«Наше завдання зараз – провести офіційний матч чемпіонату України, а може бути і не один, на новій маріупольської арені у вересні 2019 року. Чому саме в Маріуполі? Я тут народився, це дуже гарне місто, тут проживає багато людей. А зважаючи на сьогоднішній трагічної ситуації в країні з-за військових дій, тут багато переселенців. Тому Маріуполь – саме відповідне місце».

У виставковій частині свята взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи хокейного клубу «Донбас», які продемонстрували городянам свої хореографічні навички, а хокейні зірки донецького клубу провели виставковий матч в форматі 3--3. Радісним підсумком відкриття ковзанки стало масове катання для всіх прийшли жителів міста під атмосферну новорічну музику.

Читайте також:



Категория: Хоккей