Збірна Канади закинула шість шайб «Нюрнбергу» і вийшла у півфінал Кубка Шпенглера

Опубликованно 14.01.2019 00:42

Фото - twitter.com/spenglercup

Кубок Шпенглера. Група Каттини

Канада – «Нюрнберг Айс Тайгерс» 6:2 (1:0, 4:1, 1:1)

Воротарі: Фукале – Йенике.

Збірна Канади, зібрана з гравців, які виступають в європейських клубах, здобула другу поспіль перемогу на Кубку Шпенглера-2018.

У матчі останнього туру в групі Каттини канадці впевнено розібралися з німецьким «Нюрнбергом» з рахунком 6:2. Відкривши рахунок у першому періоді, канадська команда зняла всі питання про переможця у другій двадцятихвилинці, закинувши ще чотири рази, на що німці відповіли лише одним голом.

Третій період завершився внічию, але впливу на підсумковий результат це не вплинуло.

Канада виграла обидва матчі на груповому етапі і пробилася безпосередньо в півфінал Кубка Шпенглера. «Нюрнбергу» в суботу належить зіграти чвертьфінальний матч проти другої команди групи Торриани – магнітогорського «Металурга».