«Київ-Баскет» в боротьбі здобув виїзну перемогу над «Політехніком»

Опубликованно 15.01.2019 00:36

«Київ-Баскет» на виїзді обіграв харківський «Політехнік» з рахунком 74:68 в рамках регулярного чемпіонату Суперліги.

Кияни впевнено провели першу чверть, однак розгубили перевагу у другій і змінили свою роль на аутсайдера матчу. У наступних двох десятиминутках підопічні Євгена Мурзіназуміли повернути собі лідерство і завершили поєдинок з перевагою в 6 пунктів.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард «Київ-Баскет»Павло Крутоус, який набрав 21 очко.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Політехнік» — «Київ-Баскет»68:74 (19:25, 23:13, 11:16, 15:20)

«Політехнік»: Джонс (18 + 9 підбирань + 9 втрат), Козлов (9 + 4 підбирання), Натесан (16), Рочняк (7 + 5 підбирань), Вуйович (0 + 3 підбирання) — старт; Кузнєцов (0 + 4 підбирання + 3 втрати), Чавунів (8), Картер (10 + 7 підбирань).

«Київ-Баскет»:Горобченко (0 + 3 перехоплення), Луценко, Крутоус (21), Мангано (16 + 8 підбирань + 7 передач), Сандул (6 + 5 підбирань) — старт; Челован, Шкарпеток (7), Петров (9 + 6 підбирань + 4 передачі), Подковиров (2), Крик (13 + 5 підбирань).

Після шести матчів київська команда вийшла на перше місце у турнірній таблиці Суперліги, маючи в активі 9 очок. Більше того, перемога над «Політехніком» допомогла «Київ-Баскету» перервати серію поразок з двох попередніх поєдинків проти «Хіміка» (75:89) та «Одеси» (79:89).