Фінляндія завдала Словаччини третьої поразки поспіль і вийшла в чвертьфінал МЧМ-2019

Опубликованно 16.01.2019 00:18

Фото - twitter.com/leijonat

Чемпіонат світу (U-20). Група В

Словаччина -Фінляндія 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Воротарі:Главай - Луукконен

Збірна Фінляндії здобула другу поспіль перемогу на молодіжному чемпіонаті світу-2018, обігравши команду Словаччини з рахунком 5:1.

Фіни вирішили результат матчу вже в середині основного часу матчу, коли повели з рахунком 4:0. До кінця другої 20-хвилинки словаки одну шайбу відіграли, але розвинути свій успіх після перерви не змогли, навпаки, пропустивши ще раз.

По два очки у складі збірної Фінляндії в цьому матчі записали Еллі Толванен(0+2), Віллі Хейнола(1+1) і Хенрі Йокихарью(1+1).

Фінляндія набрала шість очок після трьох матчів і гарантувала собі вихід у чвертьфінал. У словаків поки немає очок після трьох зіграних матчів, вони будуть боротися за путівку до чвертьфіналу в останньому турі в матчі проти Казахстану.

Матч Словаччина – Казахстан можна буде подивитися на сайті і телеканалі XSPORT 31 грудня о 5:30 за київським часом.Читайте також:

Категория: Хоккей