30 очок Трента принесли «Запоріжжя» виїзну перемогу над «Хіміком»

Опубликованно 21.01.2019 00:16

Трент привів Запоріжжя до п'ятої перемоги / Фото - ФБУ

Сенсаційний лідер Суперліги «Запоріжжя» закріпився на першому місці турнірної таблиці, здолавши у своєму першому матчі четвертого туру регулярного чемпіонату «Хімік». У виїзному матчі команда Валерія Плеханова лідирувала протягом 40 хвилин матчу, довівши його до перемоги з рахунком 95:87.

Кращим у цій грі став захисник гостей Малік Трент: американець, вийшовши з лави, за 28 хвилин встиг набрати 30 очок, зробити 6 перехоплень, 5 передач і 4 підбирання при 6 втратах. Його рейтинг ефективності склав 35 балів.

Запорожці здобули свою п'яту перемогу в шести матчах національної першості в той час як «Хімік» має в 50% перемог.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Південний, СК Олімп

«Хімік» - «Запоріжжя»87:95 (19:32, 18:14, 21:16, 29:33)

«Хімік»:Павлов 21 + 4 підбирання + 3 передачі, 3 втрати, Рябчук 10 + 3 передачі, Едвін 8 + 4 підбирання - 5 втрат, Войналович 3, Антипов 2 + 4 підбирання - старт, Джонс 23 + 4 підбирання, Сидоров 10 + 8 передач - 3 втрати, Мальчевський 10 + 4 передачі, Ковальов 0

«Запоріжжя»Мироненко 17 Хілл 16 + 7 підбирань, Холтон 10 + 6 передач, Кондраков 8, Буц 7 - старт, Трент 30 + 6 перехоплень + 5 передач + 4 підбирання - 6 втрат, Анісімов 6, Овдєєнко 1, Теряник 0