Сидоров: «Складно оцінювати матч, адже гра була нашою»

Опубликованно 22.01.2019 00:08

Микола Сидоров / УХЛ

Головний тренер «Крижаних вовків» Микола Сидороввважає, що його команда повинна була вигравати у «Динамо» (3:4) матч восьмого туру УХЛ. Слова наставника наводить прес-служба чемпіонату:

«Дуже важко мені сьогодні оцінювати цей матч, адже я вважаю, що гра була нашою. Ми створили неймовірну кількість гольових моментів, але в теж час багато було штанг і неточностей. Ми повинні були передбачити результат зустрічі ще в першому і другому періоді. Але вийшло так, що допустили помилки і пропустили голи.

У другому та третьому періоді всі полетіли забивати і за рахунок цього допустили непотрібні помилки і дозволили противнику користуватися нашими помилками».

Відзначимо, що головний тренер «Динамо» Олександр Сеуканд залишився незадоволений багатьма гравцями своєї команди, незважаючи на перемогу.Читайте також:

Категория: Хоккей