«Донбас»- «Дніпро» 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)

0:1 - Білоусов (Макарицкий, Янішевський - бол. 5х3) - 14:04,

2:1 - Костіков (Захаров, Кирющенков) - 46:38,

2:2 - Коваленко (Ромащенко, Шулешов) - 51:12,

3:2 - Коренчук - переможний булліт,

Воротарі: Дьяченко – Петров.

Донецький«Донбас» у центральному матчі 30-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Парі-матч обіграв «Дніпро»в серії післяматчевих кидків з рахунком 3:2.

У першому періоді більш активними виглядали господарі льоду, але саме вони пропустили єдину шайбу в цьому ігровому відрізку. Посприяли цьому два поспіль видалення у «Донбасу» і гра «Дніпра» у більшості 5х3, що закінчився потужним кидком і голом Кирила Білоусова.

Після перерви «Донбас» продовжував насідати, багато грав більшості, але зрівняти рахунок зумів тільки перед самою перервою при грі в рівних складах – точним кидком від правого борту відзначився Ілля Смирнов.

У заключному відрізку основного часу матчу команди обмінялися голами. Спочатку Олександр Костіковточним кидком у дальній кут воріт Олега Петровавивів «Донбас» вперед, але через 5 хвилин «Дніпро» зрівняв рахунок після кидка Микити Коваленкоі помилки Богдана Дяченко.

До кінця основного часу ближчим до перемоги був «Дніпро», але все небезпечні кидки по своїх воротах нейтралізував Дяченко.

В овертаймі команди закинути не змогли, тому доля матчу вирішилася в серії післяматчевих кидків. Більш майстерними виявилися гравці «Донбасу», які двічі пробили Петрова, а Дьяченко потягнув всі чотири кидка по своїх воротах.

Ця перемога не дозволила «Донбасу» обійти «Дніпро» у турнірній таблиці за втраченими очками, але донеччани змогли впритул наблизитися до свого суперника. Різниця між командами на даний момент складає 4 очки, за втраченим – всього 1 очко.Читайте також:

Категория: Хоккей