Савицький: «Рванный графік негативно позначилася на результатах команди»

Опубликованно 01.02.2019 00:00

Олександр Савицький / Фото - uhl.ua

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицькийпісля сенсаційної поразки своєї команди від «Білого Барса» (4:5) в матчі регулярного чемпіонату ВХЛ Парі-матч заявив, що причиною такого результату став складний календар ігор і велика кількість вилучень. Слова фахівця наводить офіційний сайт «городян».

«І на стару буває проруха». Налаштовувалися на швидкісний жорсткий хокей і почали непогано - повели в рахунку 3:0, але отримали гол «у роздягальню» поза грою перед другим перервою.

На початку третього періоду відразу пропустили у меншості дві шайби і дозволили супернику не тільки зрівняти рахунок, а й потім вийти вперед. Непотрібні видалення поламали нам гру. Відігралися і заволоділи ініціативою, але знову пропустили в кінці періоду і врятувати гру вже не змогли.

Рванный графік ігор за відрізок трохи більше місяця негативно відобразилося на результатах команди, адже у нас були три паузи в календарі до двох тижнів. Прикро програли, всі хлопці переживають, але як кажуть - «без поразок не буває перемог». Зараз усунемо помилки і, впевнений, ще порадуємо грою наших уболівальників, яким вдячний за хорошу підтримку на трибунах».

Після поразки від «Білого Барса» «Кременчук» за втраченими очками опустилася на третє місце в турнірній таблиці УХЛ.Читайте також:

Категория: Хоккей