Підгурський: «У третьому періоді вже почався більш відкритий хокей, всі хотіли виграти»

Опубликованно 02.02.2019 00:08

Дмитро Підгурський/Прес-служба ХК «Донбас»

Головний тренер «Дніпра» Дмитро Підгурський в ефірі XSPORT поділився емоціями після перемоги над «Донбасом» (3:2 Б) в рамках регулярного чемпіонату ВХЛ Парі-матч:

«Відмінна гра, і з боку нашої, і з боку команди «Донбас». Бачили, що ми шайба в шайбу йшли, до булітів дійшли. Цього разу нам пощастило більше. Гра, як для глядачів, – дуже хороша. Як для мене, звичайно, є моменти, над якими варто задуматися. Завтра буду розбиратися. Емоції переповнюють, перемога – є перемога.

Ми намагалися якомога менше помилятися, трималися, терпіли, а в третьому періоді вже почався більш відкритий хокей, всі хотіли виграти. Дожили до булітів, а це лотерея».

Нагадаємо, що після перемоги команда Підгурського займає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату, маючи в активі 81 очко при 25-ти перемоги і 5-ти поразках.