Канада закинула 14 шайб і знищила Данію у своєму першому матчі домашнього МЧМ

Опубликованно 04.02.2019 00:26

Збірна Канади/Фото: Darryl Dyck/CP

Молодіжна збірна Канадив першому турі групового етапу домашнього чемпіонату світу розгромила суперників з Данії з рахунком 14:0.

Найрезультативнішим періодом виявився третій, коли гості пропустили відразу шість шайб.

Покер записав на свій рахунок Максим Комтуа, хет-трик оформив Морган Фрост, дублями відзначилися Оуенн Типпет і Бретт Лісон. Також зуміли вразити ворота Данії Джек Студнічкі, Джарета Андерсон-Долані Маккензі Ентвістл. Лише два канадських гравця не змогли набрати очки за зустріч – Алексіс ЛафреньеіНоа Добсон.

На 42-й хвилині поєдинку у Філліпа Шульцабули шанси організувати перший гол данців, однак він не зумів реалізувати штрафний кидок. Данським хокеїстам не допомогла навіть зміна воротаря. Після 11-ти пропущених шайб Мадс Сегорбув замінений на Вільяма Рерта, але і другий голкіпер тричі не зміг захистити свої ворота.

And here are the first highlights of the host team. Canada (@HC_WJC) blanked Denmark (@DKIshockey) 14-0 to start the #WorldJuniors! #Represent More from the game: https://t.co/bvwhwjEpZr pic.twitter.com/4wvaxMPDVs— IIHF (@IIHFHockey) 27 грудня 2018 р.

МЧМ-2019. Канада. Юнаки:

Канада U-20 – Данія U-20 – 14:0 (3:0, 5:0, 6:0)

14:0 – Ентвістл (Студничка, Макисаак) – 56:47,

Воротарі:Діпьетро – Сегор (52:33 – Рерт)

Нагадаємо, що матчі МЧМ-2019 транслює телеканал XSPORT. Повний розклад всіх трансляцій можна подивитися за посиланням.