Молодіжна збірна України поступилася Польщі на старті чемпіонату світу

Опубликованно 10.02.2019 00:34

Збірна України (U-20) програла у першому матчі чемпіонату світу у Дивізіоні ІВ, який стартував у польському Тихи.

Підопічні Олега Ігнатьєване впоралися з господарями льоду, поступившись команді Польщі з рахунком 2:4.

Україна, граючи в меншості, пропустила першою. Після хороших індивідуальних дій точно кинув Домінік Паш. Сталося це на 17-й хвилині поєдинку, проте відповідь не змусила себе довго чекати - буквально через десять секунд ворота поляків вразив Фелікс Морозів.

У другому періоді команди знову обмінялися голами, тільки тепер першої закинула збірна України. На 25-й хвилині Артем Матейченкоз передачі Гліба Кривошапкинавивів українців вперед. Втримати перевагу до кінця другого ігрового відрізку не вдалося. На 33-й хвилині ворота Артура Оганджаняна вразив Даміан Тычински, українці знову пропустили у меншості, на цей раз 3 на 5.

У фінальній двадцятихвилинці команда Ігнатьєва не змогла відзначитися результативними моментами, при цьому двічі пропустила від суперників і, таким чином, зазнала поразки у своєму стартовому матчі світової першості в Польщі.

Воротарі: Ліпінскі - Оганджанян

Зазначимо, що ці молодіжні команди вже зустрічалися в листопаді на міжнародному турнірі в Білій Церкві. Тоді українська збірна програла з рахунком 1:6.

У неділю збірна України проведе свій другий матч у Тихи, суперником нашої команди стане збірна Угорщини. Початок прямої трансляції о 21:00.