Буценко: «Перерва необхідна всім командам»

Опубликованно 11.02.2019 00:12

Костянтин Буценко / Фото - uhl.ua

Головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценкопісля перемоги над «Динамо» (4:2) в матчі регулярного чемпіонату ВХЛ відзначив гарну гру з боку обох команд, але, в той же час, визнав, що всім колективам ліги необхідна перерва. Слова наставника наводить офіційний сайт харківського клубу.

«Перед перервою ми налаштовували хлопців віддати всі сили. Я думаю, що команда Харкова дуже добре грала, але в третьому періоді видно позначилася довга поїздка в Херсон. Вони повернулися тільки вчора. У нас було трошки більше часу для відновлення. Я думаю, що ось ці ось годинник, вони позначилися на свіжості гравців. Тому третій період практично ми зіграли дуже здорово. Змогли переламати результат і що важливо забити шайби, тому що швидше за все ми виглядали свіжіше.

Зараз всі входять у двадцятиденний перерва, тому що були дуже насичені два з половиною місяці, ми практично живемо в автобусі. Дуже багато ігор, кожен місяць 8-9 ігор. Тому перерва дуже необхідний всім командам. Природно хтось посилитися, хтось попрацює. У Харкова тим більше ось новий тренер, нові задуми будуть. Тому будемо чекати 19-го числа, всіх любителів хокею запрошуємо матчі. Приходьте, дивіться, я думаю, буде все добре».

«Білий Барс» у матчі проти «Динамо» перервав 4-матчеву серію поразок. На даний момент команда Буценко розташовується на четвертому місці в турнірній таблиці УХЛ.Читайте також:

Категория: Хоккей