Данча після срібла чемпіонату світу: «Хочу завоювати олімпійське золото»

Опубликованно 11.02.2019 00:18

Аннамарі Данча / Getty Images

Срібний призер чемпіонату світу з фрістайлу та сноубордингу Аннамарі Данчазаявила, що після п'єдесталу в Юті буде змушена пропустити два етапи Кубка світу, однак у подальших планах сноубордистки – боротьба за золото Олімпійських ігор:

«Після цих змагань ми планували поїхати на чемпіонат Канади, однак враховуючи гарний виступ на чемпіонаті світу, вирішили трохи відпочити і подорожувати США, адже зворотній квиток в Україну на 16 лютого.

У лютому буде проводитися два етапи Кубка світу, але через брак коштів участь в них я не буду. А ось на етапах Кубка світу в Швейцарії (9 березня) і Німеччини (24 березня) я буду змагатися. Також у планах виступ на чемпіонаті України, який пройде 27-28 лютого.

Хотіла отримати медаль. Напевно, ніхто крім мене в це не вірив. Але я все січня наполегливо готувалася і сподівалася показати високий результат. Я була неймовірно щасливою, коли зуміла зайняти високе друге місце. Перед кожним стартом я молилася, щоб змогла доїхати першої. Так виходило, що мої суперниці помилялися (падали, або ж вилітали за межі траси), а я чітко і стабільно рухалася до фінішу.

Як і всі спортсмени, хочу завоювати олімпійське золото. Але і крім цього є багато титулів, які б хотілося записати в свій актив. Зокрема, перемога в загальному заліку Кубка світу. Всього в спорті завжди є до чого прагнути».

Нагадаємо, ще одну медаль збірної України на чемпіонаті світу приніс олімпійський чемпіон Олександр Абраменко у фрістайлі.