Хитров: «Дерев'янченко розумніші Джейкобса, набагато розумніші»


Опубликованно 12.02.2019 00:16

Хитров: «Дерев'янченко розумніші Джейкобса, набагато розумніші»

Євген Хитров – про Сергія Дерев'янченка / facebook.com/ievgen.khytrov

Український середньоваговик Євген Хитров(17-2, 14 КО) заявив, що Сергій Дерев'янченко(12-0, 10 КО) може знадобитися нокаут в бою з Даніелем Джейкобсом(34-2, 29 КО):

«У мене було досить спарингів і з Джейкобсом, і з Сергієм, тим більше, враховуючи, що ми останній табір провели разом. Моя думка: Сергій розумніші, набагато розумніше. Зрозуміло, як у всіх боксерів, у нього є помилки, я не знаю ідеальних людей, але Він з тих людей, які бачать помилки. Я не скажу, що цей бій буде легким для кого-то, кожен бій за чемпіонський пояс – це бій 50 на 50.

Я впевнений, що Дерев'янченко готовий до цього поєдинку. Те, що він показував у спарингах... Я просто порівнював попередні спаринги і спаринги перед цим боєм – різниця колосальна. І я спарингував з Джейкобсом на піку форми теж. Думаю, вони обидва готові до поєдинку, і він буде цікавим.

Нокаут? Бій буде в Нью-Йорку і Джейкобс місцевий, до того ж, Сергій не фаворит і тому я думаю, що Дерев'янченко потрібно закінчувати достроково. Сподіваюся, що так і буде і це відбудеться не пізніше 9-10 раунду».

Бій Дерев'янченко – Джейкобс відбудеться в ніч з 27 на 28 жовтня в Нью-Йорку в театрі Madison Square Garden. На кону поєдинку стоятиме вакантний пояс IBF у середній вазі.

Нагадаємо, американець заявив, що перевершує українця в розумовому аспекті.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА