Україна перемогла Легіон в насиченому, результативне і просто божевільному Матчі зірок

Опубликованно 12.02.2019 00:28

Зірки України перемогли Зірок легіону / ФБУ

Команда Зірок України обіграла колектив Зірок Легіону у Матчі зірок Суперліги.

Все почалося з того, що суддя замість традиційного вкидання віддав м'яч українцям, і вже тоді стало ясно, що сюрпризів буде достатньо.

Центровий «Дніпра» Кирило Фесенкоз другої спроби влучив з-за дуги і прямо в ефірі зізнався, що це був його перший влучний триочковий в кар'єрі. На жаль, через травму більше ми його на майданчику не бачили. Потім рефері Олександр Раєвськийпоставив заслін Витолсу і це стало несподіванкою для команди Легіону, яка програла першу чверть.

Друга десятихвилинка запам'яталася тим, що Валерій Плехановзалишив тренерську позицію і надів суддівську сорочку, а тренер Зірок України Денис Журавльоввиконав два влучних штрафних кидка. У підсумку, перша половина зустрічі завершилася з рахунком 83:73 не на користь Легіону.

У третій чверті команда Віталія Степанівськогоі Валерія Плехановаскоротила відставання в рахунку до двох очок, а на старті заключної десятихвилинки і зовсім вийшла вперед. Але Павло Крутоусі Станіслав Тимофеєнковчасно включилися і вирвали перемогу для українців.

Матч зірок Суперліги

Легіон – Україна 150:154 (32,38, 41:45, 43:35, 34:36)

Легіон: Трент (35 + 4 передачі + 3 підбирання), Коукли (32 + 5 підбирань), Грем (10 + 5 підбирань + 4 передачі), Хілл (9 + 3 перехоплення), Холтон (2) – старт, Кромер (16 + 7 підбирань), Крик (11 + 6 підбирань + 4 передачі), Джонс (10), Витолс (9), Едвін (6), Садо (6 + 5 передач), Янг (4 + 13 передач)

Україна: Тимофієнко (18 + 8 підбирань + 7 передач), Мішула (9 + 7 передач), Зотов (9 + 8 передач), Фесенко (3), Онуфрієв (4) – старт, Крутоус (42 + 7 підбирань), Беліков (18), Пустозвонов (16 + 8 підбирань + 5 передач), Мироненко (13), Петров (11 + 4 передачі), Кольченко (5 + 8 передач), Павлов (5).

MVP Матчу зірок став Павло Крутоус, який вийшов з лавки запасних і відіграв 26 хвилин, набравши 42 очки (15/17 двоочковим, 2/6 триочкових, 6/7 штрафних), зробив 7 підбирань і 2 передачі, а його рейтинг ефективності склав 40 балів.

Нагадаємо, перед Матчем зірок Суперліги відбулися конкурси захисників, снайперів і данкеров, а в великій перерві – жеребкування «Фіналу чотирьох» Кубка України.