Зимние виды спорта

Українець Красовський зайняв третє місце на Континентальному кубку з лижних гонок

Олексій Красовський / jizn.info

Українець Олексій Красовський зайняв третє місце на Континентальному кубку з лижних гонок на дистанції 15 км класичним стилем.

Красовський показав час 37:22.4 хвилини, поступившись... ( подробнее )

Хиршер виграв слалом на етапі Кубка світу у фінському Леві

Марсель Хиршер / gettyimages

Дворазовий олімпійський чемпіон австрієць Марсель Хиршерстав переможцем слалому на етапі Кубка світу у фінському Леві.

29-річний спортсмен у першій спробі показала результат... ( подробнее )

Росіянин виграв перший етап Кубка світу в сезоні, Стох став лише четвертим

Євген Кравченко / Getty Images

Росіянин Євген Клімоввиграв перший у сезоні етап Кубка світу зі стрибків з великого трампліна (HS134), який відбувся в польській Віслі.

Клімов набрав 263.4 бала, випередивши... ( подробнее )

Абраменко: «Я вже готовий до зимового сезону»

Олександр Абраменко – про зборах в Австрії / facebook.com David Morris

Олімпійський чемпіон Олександр Абраменкозаявив, що після зборів в Австрії готовий до старту зимового сезону:

«Такі збори, як в Австрії,... ( подробнее )

Йохауг виграла першу гонку після дворічної дискваліфікації

Тереза Йохауг / фото - dpa

Олімпійська чемпіонка Ванкувера, семиразова чемпіонка світу Тереза Йохаугвиграла 10-кілометрову гонку на домашній трасі в Бейтостолене, зазначивши своє повернення у великий спорт після... ( подробнее )

Вона виграла перше олімпійське золото України. Оксані Баюл – 41

Оксана Баюл святкує 41-річчя / Clive Brunskill/ALLSPORT

16 листопада перша в історії України чемпіонка Олімпійських ігор Оксана Баюлсвяткує свій 41-річчя.

Фігуристка пройшла складний шлях до своєї медалі.... ( подробнее )

Гераскевич завоював першу міжнародну перемогу в історії українського скелетона

Владислав гераскевич завоював золото на етапі Кубка Північної Америки / instagram.com/iceformulaone

Перший український скелетонист на Олімпійських іграх Владислав Гераскевичзавоював дві медалі на перше в сезоні... ( подробнее )

Швейцарський гірськолижник помер після падіння на параплані

Джанлука Барандун / ЕРА-EFE

Швейцарський гірськолижник Джанлука Барандунзагинув після падіння на параплані. Про це повідомляє Федерації лижних видів спорту.

Відповідно до джерела, 24-річний Барандун впав... ( подробнее )

Вихованець школи «Донбасу» став призером I етапу Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Валерій Карасьов став третьому на змаганнях в Дніпрі / hcdonbass.com

Фігурист школи «Донбасу» Валерій Карасьовзайняв третє місце на і етапі Всеукраїнських змагань юних фігуристів, який проводився в Дніпрі.