Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Зимние виды спорта

Від черепа до кенгуру. Як скелетоністи кинули виклик хокейним воротарям

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Менше місяця залишається до початку Зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані - головні змагання чотириріччя стартують 9 лютого. Сьогодні ми зупинимося на одному з 15 видів, який буде... ( подробнее )

П'ятеро українських саночників виступатимуть на Іграх в Пхенчхані

Склад українських саночників на Олімпійські ігри-2018 / facebook.com/olympicua

П'ятеро українських саночників виступлять на Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані. Про це повідомляє офіційний Facebook Національного... ( подробнее )

Два колишніх чемпіона світу не виступлять на світовій першості

Грегор Шлиренцауэр не виступить на чемпіонаті світу в Оберстдорфе

Два колишніх чемпіона світу з польотів на лижах Роберт Краньеці Грегор Шлиренцауэрне виступлять на світовій першості в Оберстдорфе. Про це повідомляє... ( подробнее )

Хиршер випередив Кристофферсена і виграв слалом у Венгені

Марсель Хиршер / Getty Images

Австрієць Марсель Хиршервиграв слалом на етапі Кубка світу в Венгені. Другим став норвежець Хенрік Крістофферсен, третім – Андре Мюрер.

Хиршер захопив лідерство вже після... ( подробнее )

Стьернен вперше в кар'єрі виграв етап Кубка світу

Андреас Стьернен виграв етап Кубка світу / Berkutschi.com

Норвежець Андреас Стьерненвперше в кар'єрі виграв етап Кубка світу, здобувши перемогу на перше в сезоні польотних змаганнях в австрійському Кульмі.

Стьернен... ( подробнее )

Годж впевнено виграла швидкісний спуск у Бад-Кляйнкирхайме

Софія Годж / Getty Images

В австрійськомуБад-Кляйнкирхайме відбувся третій у нинішньому сезоні старт у швидкісному спуску в рамках Кубка світу 2017/18. Перемогу на цій трасі, яку організаторам довелося скоротити... ( подробнее )

Італійці виграли командний спринт у Дрездені

Дітмар Неклер в парі з Федеріко Пеллегріно виграв командний спринт в Дрездені / SportNews.bz

Збірна Італії виграла командний спринт 6 х 1,3 км вільним стилем на етапі Кубка світу в Дрездені.

Дме Дітмара... ( подробнее )

Беат Фойц вдруге в кар'єрі виграв швидкісний спуск у Венгені

Беат Фойц / Getty Images

ШвейцарецьБеат Фойц виграв швидкісний спуск у Венгені на домашній трасі Лауберхорн, яка є однією з найдовших у Кубку світу. Чинний чемпіон світу стартував під першим номером і зумів показати... ( подробнее )

Фальк і Пеллегріно виграли спринти в Дрездені

Пеллегріно виграв коньковий спринт / openski.ru

Італієць Федеріко Пеллегріновиграв коньковий спринт в Дрездені серед чоловіків, а кращою серед жінок стала шведка Ханна Фальк.

У фіналі у жінок виступили... ( подробнее )

Бриньоне виграла супергігант на штучному снігу в Бад-Клайнкирххайме

Федеріка Бриньоне / Getty Images

В австрійському Бад-Клайнкирххаймевідбулися змагання в супергіганті в рамках етапу Кубка світу. Спочатку на суботу було заплановано проведення швидкісного спуску. Однак у четвер... ( подробнее )