Разный спорт

Other. У Fortnite з'явився автомат з глушником

В основний клієнт Fortnite був доданий черговий патч - користувачі можуть випробувати автоматичний кулемет з глушником. Варто відзначити, що з гри був вилучений пістолет-кулемет з дисковим магазином і виправлені деякі баги.... ( подробнее )

Dota 2. В новий склад paiN Gaming увійшли три американця

На офіційному сайті підтвердження складів від Valve з'явилася інформація про новий... ( подробнее )

Other. SK Telecom T1 відкрили підрозділ по PUBG

Керівництво корейської кіберспортивного клубу SK Telecom T1, який прославився завдяки команді по League of Legends, прийняло рішення підписати склад, який виступає в дисципліні PUBG. В організацію увійшло відразу шість гравців... ( подробнее )

CS:GO. Fitch перебрався в AVANGAR

Дмитро «dimasick» Матвієнкобув виставлений на трансфер після невдалого виступу команди AVANGAR на CIS Minor Championship - London 2018. Його місце в основі займе Бектияр «fitch» Бахытов, який вже встиг засвітитися за професійній... ( подробнее )

CS:GO. MiBR розлучилися з аналітиком

Зі складу MiBR по CS:GO, який не так давно перебрався Тарік «tarik» Цілик, пішов аналітик команди Ян «Swani» Мюллер. Причини такого рішення не розголошуються, проте відомо, що сторони розійшлися за обопільною згодою. Ян... ( подробнее )

Dota 2. ArsZeeqq буде тренувати Virtus.Pro

На офіційному сайті організації Virtus.Proз'явилася інформація про нового тренера складу... ( подробнее )

CS:GO. Пари другого ігрового дня FACEIT Major: London 2018 - New Legends Stage

Завершився перший ігровий день турніру FACEIT Major: London 2018 - New Legends Stage,... ( подробнее )

CS:GO. ENCE eSports пробилися на ESL One Cologne 2018

Команда ENCE eSportsперемогла на чемпіонаті GG.BET Majestic, основним призом якого була поїздка на ESL One Cologne 2018. У гранд-фіналі allu і компанія здолали Team Spirit з рахунком 2:0, забезпечивши собі заповітний слот,... ( подробнее )

Dota 2. BlinkPool потроху розпадаються

Моріс «KheZu» Гутманповідомив про відхід з BlinkPool. Кіберспортсмен вже відкритий для пропозицій, однак гравець хоче зайняти позицію капітана. Нагадаємо, що не так давно з колективу пішов і MiseRy, який став тренером paiN... ( подробнее )

CS:GO. Інтерфейс Panorama вийшов з бета-тесту

В основний клієнт Dota 2 було додано оновлення, в якому інтерфейс Panorama був виведений з бета-тесту. Також розробники додали збройовий скриню під назвою Horizon Case і чотири нових ножа. З цього дня у всіх користувачів... ( подробнее )