Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Разный спорт

banner12

CS:GO. Gambit eSports - чемпіони ROG Masters 2017

Читайте також: Колектив з СНД, який захищає кольори Gambit eSports, зумів завоювати чемпіонство на турнірі ROG Masters 2017, який проходив в Малайзії. У гранд-фіналі вони... ( подробнее )

CS:GO. Визначилися всі учасники WESG 2017 European Finals по CS:GO

Читайте також: Команда Wololos не знайшла собі рівних на відбіркових для країн Піренейського півострова до WESG 2017 European Finalsпо CS:GO. У гранд-фіналі Wololos обіграли... ( подробнее )

CS:GO. Team Spirit Academy пішли з організації

Читайте також: На офіційному сайті організації Team Spiritз'явилася інформація про відмову від складу по CS:GO, який носив назву Team Spirit Academy. В анонсі зазначено,... ( подробнее )

Dota 2. EPG залишилися без свого складу

Читайте також: Керівництво організації Elements Pro Gaming прийняло рішення розірвати контракти з усіма учасниками складу по Dota 2 із-за незадовільних результатів колективу.... ( подробнее )

Українська команда First Lego League. Веб-конференція Костянтина Нифантьева і Динила Рекуна

Пройшли змагання First Lego League в київському Палаці спорту / Фото - firstlegoleague.org.ua

В новаторському проекті First Lego League беруть участь понад 255 000 учасників по всьому світу – 32 тисячі команд з... ( подробнее )

Dota 2. Стали відомі всі учасники Captains Draft 4.0

Читайте також: Все кваліфікації до Captains Draft 4.0 підійшли до кінця, а останній слот дістався команді Vici Gaming, яка перемогла на відбіркових в Китаї. Колектив, у... ( подробнее )

Dota 2. Турборежим знову зазнав змін

Читайте також: Valve продовжують покращувати та виправляти помилки в Dota 2. Оновлення на 22.11.2017 був виправлений баг з появою другого кур'єра після перепідключення... ( подробнее )

CS:GO. Vega Squadron знову перемогли на China Top 2017 - Shenzhen

Читайте також: Колектив, що виступає під тегом Vega Squadron, завоював друге чемпіонство поспіль на турнірі серії China Top 2017. Колектив переграв у гранд-фіналі AGO Gamingз... ( подробнее )

CS:GO. SK Gaming виграли BLAST Pro Series

Читайте також: Завершився великий чемпіонат BLAST Pro Series 2017, який проходив у Оденсе, Данія. Загалом у турнірі брало участь шість запрошених колективів базуються в... ( подробнее )

Українська чемпіонка: «Скоро фрідайвінг зможе претендувати на звання олімпійського виду»

Наталія Жаркова / Фото - Facebook

Дворазова рекордсменка світу з фрідайвінгу Наталія Жарковарозповіла про свій виступ на чемпіонаті Європи в турецькому місті Каш, де вона завоювала три медалі, дві з яких – вищої... ( подробнее )

banner13