Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Разный спорт

banner12

CS:GO. LOVEYY і Karsa пішли з основи Flash Gaming

Читайте також: Стало відомо, що у основному складі по CS:GO організації Флеш Ігри, які не так давно посіли четверте місце на China Top 2017 - Shenzhen, відбулися перестановки... ( подробнее )

Other. Рууд Гулліт поринув у кіберспорт

Читайте також: Легендарний голландський футболіст Рууд Гулліт, зібрав команду по FIFA 18, до складу якої увійшли три кіберспортсмени. Всі гравці родом з Нідерландів, а... ( подробнее )

Dota 2. Ramzes666 відповів на 13 випадкових питань

Читайте також: Гравець легкої лінії складу по Dota 2 організації Virtus.Pro- Роман «RAMZES666» Кушнарьоввідповів на 13 випадкових питань, які лише побічно пов'язані з кіберспорту.... ( подробнее )

Dota 2. Armel приєднався до TNC Pro Team

Читайте також: Організація TNC Pro Teamпідписала контракт з колишнім гравцем Clutch Gamersі Team Admiral - Армель Пауль «Armel» Тэбиосом. В основному складі він замінить... ( подробнее )

Dota 2. RodjER: «До деяким аналітикам або коментаторам я прислухаюся»

Читайте також: Саппорт Natus Vincere, приєднався до команди після The International 2017, Володимир «RodjER» Нікогосяндав інтерв'ю Яні Медведєвої, в якому розповів про... ( подробнее )

Other. GaRpY став переможцем ESWC 2017

Читайте також: Завершився чемпіонат Electronic Sports World Convention 2017по Quake Champions, який проходив з 3 листопада поточного року у Франції. За звання чемпіона... ( подробнее )

CS:GO. Immortals розірвали контракти з складом

Читайте також: Тренер основного складу Immortlas по CS:GO, Рафаель «zakk» Фернандес, повідомив, що організація прийняла рішення відмовитися від колективу з-за різних поглядів... ( подробнее )

Dota 2. VGJ.Thunder стали чемпіонами Galaxy Battles II

Читайте також: Підійшов до кінця турнір Galaxy Battles II, який проходив з 19 по 21 січня в Філіппінах. Чемпіонами змагання стали хлопці з VGJ.Thunder, які заробили близько... ( подробнее )

CS:GO: Boombl4: «Коли натовп скандував QBF і Boombl4, я відчував неймовірні відчуття»

Читайте також: Гравець команди Quantum Bellator Fire, Кирило «Boombl4» Михайлов, дав інтерв'ю, в якому розповів як колектив зумів взяти собі статус "Легенда" на ELEAGUE... ( подробнее )

Dota 2. LGD.Forever Young укомплектували склад

Читайте також: На початку січня стало відомо про відхід Яо «Yao» Женжена зі складу LGD Gaming, а вже сьогодні з'явилася інформація про його новій команді - кіберспортсмен... ( подробнее )

banner13