Разный спорт

Other. Підсумки Strawberry Fields Cup 2017

Читайте також: Киберфутболист ФК «Динамо» Київ, Віталій «Labotryas» Муха, підвів підсумки благодійного чемпіонату з FIFA 18, де українцю вдалося посісти другу сходинку.... ( подробнее )

Other. З'явилася повна інформація про V4 Future Sports Festival

Читайте також: 23-25 березня в столиці Угорщини, відбудеться грандіозний фестиваль V4 Future Sports Festivalз призовим фондом розміром в €1,000,000, розподілених на чотири... ( подробнее )

Dota 2. Fnatic стали першим учасником SL i-League Invitational Season 5

Читайте також: Команда Fnatic зуміла перемогти в кваліфікації до SL i-League Invitational Season 5в Південно-Східній Азії. Колектив переграв у гранд-фіналі TNC Pro Teamз... ( подробнее )

Dota 2. Fnatic зіграють на DreamLeague Season 9

Читайте також: Команда Fnatic перемогла на закритій кваліфікації до DreamLeague Season 9в Південно-Східній Азії. У гранд-фіналі відбіркових колектив переграв Execration з... ( подробнее )

Dota 2. OG зіграють на DreamLeague Season 9

Читайте також: Resolut1on і компанія не знайшла собі рівних на європейській кваліфікації до DreamLeague Season 9. У гранд-фіналі OG переграли Team Kinguinз рахунком 2:0... ( подробнее )

Dota 2. Newbee виступлять на ESL One Katowice 2018

Читайте також: Організатори ESL One Katowice 2018видали вже четверте пряме запрошення на свій Major-турнір. На цей раз володарями інвайту стали хлопці з Newbee, які стали... ( подробнее )

LoL. Team Liquid - чемпіони NA LCS Spring 2018

Читайте також: Завершився NA LCS Spring 2018по League of Legends, який проходив з 20 січня по 8 квітня в Лос-Анджелесі та Маямі. У змаганні брало участь десять команд,... ( подробнее )

CS:GO. Heroic виступлять на CS:GO Asia Championships 2018

Читайте також: Датський колектив, який захищає кольори Heroic, отримав пряме запрошення на турнір CS:GO Asia Championships 2018. Трохи раніше інвайт дісталися Ninjas in... ( подробнее )

CS:GO. Gambit eSports пробилися в ECS Europe

Читайте також: Команда Gambit eSportsзуміла вийти в гранд-фінал турніру European Challenger Cup, що дало їм право брати участь в європейському дивізіоні Esports Championship... ( подробнее )

Dota 2. DkPhobos вибув до кінця лютого

Читайте також: Олександр «DkPhobos» Кучерязмушений покинути основний склад по Dota 2 організації Team Spirit з-за проблем зі здоров'ям. Гравець, ймовірно, повернеться в кінці... ( подробнее )