Разный спорт

CS:GO. N?o Tem Como залишилися втрьох

Читайте також: Стало відомо, що брати Енріке «HEN1» Тілесі Лукас «LUCAS1» Тілесбільше не є частиною команди N?o Tem Como. Причини відходу кіберспортсменів невідомі, проте... ( подробнее )

Dota 2. Mag розлучився з Double Dimension

Читайте також: На офіційній сторінці організації Double Dimensionв соціальній мережі "Вконтакте" повідомили про вихід ще двох гравців з основного складу - Андрій «Mag»... ( подробнее )

CS:GO. CompLexity Gaming зіграють на DreamHack Summer 2018

Читайте також: Оновлений склад compLexity Gamingвиграв північноамериканську кваліфікацію до DreamHack Summer 2018. У вирішальному матчі за слот колектив обіграв хлопців... ( подробнее )

Українець посприяв організації поєдинку двох світових суперзірок

Денис Ципленков / steelfactor.ru

Два важковаговика канадець Девон Ларраті колишній українець Денис Ципленков підписали контракт на поєдинок.

Про це повідомив канадець через свій Instagram. Поєдинок пройде... ( подробнее )

Dota 2. Lil: «Я не відчуваю злість на Virtus.Pro»

Фото - media.epicenter.ggГравець команди Natus Vincere, Ілля «Lil» Ільюк, дав інтерв'ю Марії Ермолиной для її особистого каналу, в якому відповів на гострі питання, що стосуються кіка з Virtus.Pro. Ілля розповів про своїх... ( подробнее )

CS:GO. ENCE eSports зібрали новий склад

Читайте також: На офіційному сайті організації ENCE eSportsанонсували новий склад по CS:GO на сезон - кіберспортивний клуб підписав відразу чотири гравці. Новий колектив... ( подробнее )

В новому сезоні Української ліги американського футболу зіграють 11 команд

5 травня стартує чемпіонат Української ліги Американського футболу. У чемпіонаті візьмуть участь 11 команд, а всі команди будуть розділені на дві конференції.

Зараз команди закінчують підготовчий етап,... ( подробнее )

Other. Vaevictis eSports прийшли в PUBG

Читайте також: Кіберспортивна організація Vaevictis eSports, яка відома завдяки своїм складом по League of Legends, уклала контракти з ростером за PUBG. Подивитися за виступом... ( подробнее )

CS:GO. Пряма трансляція StarSeries i-S4 League [День 2]

Читайте також: У Києві стартував турнір StarSeries i-League Season 4, в якому бере участь 16 кращих команд зі всієї планети, десять з яких були запрошені безпосередньо.... ( подробнее )

Other. Інтерв'ю з гравцем Natus Vincere за PUBG - Drainys

Читайте також: Гравець команди Natus Vincereза PUBG, Святослав «Drainys» Комісарів, дав інтерв'ю командному каналу, в якому розповів про своє потрапляння в Natus Vincere,... ( подробнее )