Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Разный спорт

banner12

Переможниця «Гонки Нації»: «В планах пробігти напівмарафон у жовтні»

Олена Мельникова / XSPORT

Переможниця «Забігу Волі» на «Гонці Нації» Олена Мельниковав коментарі для XSPORT зізналася, що дистанція далася їй дуже непросто, але після її переповнювали лише позитивні емоції.

«Підйоми,... ( подробнее )

CS:GO. BARBARR пішов з Epsilon eSports

Читайте також: Представники організації Epsilon eSportsповідомили про звільнення Андре «BARBARR» Меллера, який поповнив ряди кіберспортивного клубу у середині листопада... ( подробнее )

Dota 2. Natus Vincere виграли відбори на SL i-League Invitational S3

Читайте також: Завершилися відбіркові до Starladder i-League Invitational Season 3в СНД-регіоні, за підсумками яких оновлений склад Natus Vincereзавоював заповітний слот... ( подробнее )

Dota 2. Team Liquid та Newbee виступлять на AMD SAPPHIRE Dota PIT League

Читайте також: Організатори третього мінор-турніру в цьому ігровому сезоні видали два запрошення на свій чемпіонат - Team Liquidта Newbeeне змогли відмовитися від інвайтів.... ( подробнее )

CS:GO. Team Spirit Academy виступлять на AOC CS:GO CUP

Читайте також: Team Spirit Academy, які не так давно провели заміни в основному складі, отримали пряме запрошення на чемпіонат AOC CS:GO CUP. Змагання пройде вже з 16 по... ( подробнее )

Dota 2. Natus Vincere запрошені в закриті кваліфікації до The Perfect World Masters

Читайте також: Українсько-російський колектив, який захищає кольори Natus Vincereі трощить усе на своєму шляху, удостоївся запрошення в закриті кваліфікації до The Perfect... ( подробнее )

CS:GO. Vega Squadron запрошені на China Top 2017

Читайте також: Організатори China Top 2017анонсували список учасників свого чемпіонату, який пройде з 29 вересня по 1 жовтня в Міжнародному виставковому центрі Хуачао китайського... ( подробнее )

Dota 2. Silent відправлений на заміну

Читайте також: Керівництво організації Vega Squadronне зуміла обійти стороною жахливі результати складу по Dota 2 - останнім часом було прийнято рішення замінити Айрата... ( подробнее )

CS:GO. Petra стала новим гравцем у Dynasty Gaming

Читайте також: У найкращому жіночому складі по CS:GO сталася заміна - замість Мичаэлы «mimimicheater» Линтрупв команду прийшла Петра «Petra» Стокер, раніше захищала кольори... ( подробнее )

CS:GO. Анонсовані групи ELEAGUE Premier 2017

Керівництво чемпіонату ELEAGUE Premier 2017 розподілило команди з кваліфікації за групами. Нагадаємо, що переможцями відбіркових Північної Америки стали Team Liquid, Immortals і Renegades, а з європейського дивізіону вийшли... ( подробнее )

banner13