Разный спорт

Dota 2. LGD Gaming знялися з StarLadder ImbaTV Invitational Season 5

Читайте також: Команда LGD Gamingприйняла рішення відмовитися від участі в StarLadder ImbaTV Invitational Season 5з-за занадто напруженого турнірного графіка. Організатори... ( подробнее )

CS:GO. Mousesports отримали інвайт на ESL One Cologne 2018

Фото - HLTV.orgКоманда Mousesports отримала останнє запрошення на ESL One Cologne 2018. Всього було видано 11 інвайтів, а ще чотири слоти будуть розіграні на кваліфікаціях в Азії, Північній Америці і Європі. Останнє місце... ( подробнее )

Dota 2. Виправлено кілька помилок у режимі глядача

В основний клієнт Dota 2 було додано чергове оновлення, яке спрямоване на виправлення різних помилок у режимі глядача. Valve прибрали можливість вибирати персонажів противника кліком по їх іконок на верхній панелі. Повний... ( подробнее )

Dota 2. Effect припинили своє існування

Читайте також: На офіційному сайті організації Effect повідомили про припинення роботи кіберспортивного клубу. Всі гравці складу по Dota 2 отримали статус вільних агентів,... ( подробнее )

CS:GO. Japaleno незабаром розпадуться

Стало відомо, що шведська мікс, який виступає під тегом Japaleno, незабаром припинить своє існування. Колектив планує дограти разом ще Fusion.bet Masters IIі ESEA Season 28, після чого кожен з кіберспортсменів буде шукати... ( подробнее )

CS:GO. NBK стане гравцем Cloud9

Фото - csgowallpapers.comНе так давно стало відомо, що Пуджан «FNS» Мехтапокине основний склад Cloud9 через погані результати команди, а вже сьогодні з'явилася інформація про перехід Натана «NBK» Шміттана його позицію. ... ( подробнее )

Dota 2. KingR: «Будь-яке місце, крім першого — так собі»

Капітан команди Double Dimension, Рінат «KingR» Абдуллін, дав інтерв'ю порталу medium.com, в якому розповів про виступ його команди на кваліфікації до The International, поділився думкою про відхід Андрія «Ghostik» Кадиказ... ( подробнее )

Dota 2. OpTic Gaming замінили OG на China Dota2 Supermajor 2018

Не так давно стало відомо про перестановки в основному складі по Dota 2 організації OG, тому організатори China Dota2 Supermajor 2018прийняли рішення замінити європейський мікс на OpTic Gaming. З офіційного анонсу: Замість... ( подробнее )

CS:GO. North зіграють з заміною на DreamHack Valencia 2018

Стало відомо, що команда North виступить на турнірі DreamHack Valencia 2018з заміною - Даніеля «mertz» Мертзавиступить Оскар «mixwell» Канэллас. Причини такого рішення невідомі, проте чутки про бажання замінити снайпера "гуляли"... ( подробнее )

Other. Natus Vincere виграли Paladins Masters 2018

Фото - Navi.ggЄвропейський колектив, який захищає кольори Natus Vincere,виграв чемпіонат серії Paladins Masters 2018. У гранд-фіналі Unbelivable і компанія обіграли Fnatic з рахунком 4:2, чим гарантували собі $40,000. Друга... ( подробнее )