Збірна України перемогла Аргентину і зіграє з Іспанією за перше місце

Опубликованно 14.02.2018 03:22

Фото - Juan Luis Recio

На міжнародному турнірі в іспанській Мелільї жіноча збірна України з гандболу здобула другу перемогу в двох матчах. Спочатку наша команда переграла Японію, а в другому турі завдала поразки Аргентині- віце-чемпіону Південної Америки.

Українки програли перший тайм 14:15, але після перерви значно додали в надійності оборони. За весь другий тайм команда Бориса Чижова пропустили лише 10 голів, зате забила 17. Україна перемогла 31:25, а кращою в грі була визнана лінійнаЛілія Горильська, забросившая 7 м'ячів. Стільки ж у Вікторії Борщенко.

26 листопада у матчі за підсумкове перше місце українки зіграють проти збірної Іспанії, яка також має максимум очок після двох турів.

Україна - Аргентина 31:25 (14:15)25 листопада. Мелілья (Іспанія). Міжнародний турнір Україна: Тимошенков, Балог, Гладун; Борщенко 7, Глібко 2, Горильськая 7, Редька 5, Смолинг 2, Лаюк 1, Стрюкова, Савчин 2, Давідянц, Воловник 2, Гайкова 3, Компанієць.Головний тренер збірної України: «Наше завдання – вийти на Олімпіаду»

Міжнародний турнір в Мелилье (Іспанія)Турнірна таблиця після 2 турів1. Іспанія - 4 очки (+ 13 голів) 2. Україна - 4 очки (+ 7) 3. Японія - 0 очок (- 5) 4. Аргентина - 0 очок (-15) 24 листопада Україна - Японія 25:24 (13:12) Іспанія - Аргентина 28:19 25 листопада Україна - Аргентина 31:25 (14:15) Іспанія - Японія 26:22 26 листопада 18.00 Аргентина - Японія 20.00 Іспанія - Україна