«Хімік» зробив неймовірний камбек в матчі з «Політехніком»

Опубликованно 18.02.2018 00:42

«Хімік» здобув вольову перемогу / ФБУ

«Хімік» здобув важку перемогу у виїзному матчі проти «Політехніка».

Триочковий Марченкодопоміг южненцам відразу ж вийти повести в рахунку, але на другій хвилині харків'яни вперше вийшли вперед. Команда Тимура Арабаджидовела свою перевагу до 9 балів по закінченню першої чверті і зуміла не тільки утримати, але і збільшити відрив до кінця першої половини.

Відразу ж після великої перерви «Політехнік» зробив ривок і відірвався від суперника на 19 очок, але команда Віталія Степанівськогоне стала опускати руки і почала крок за кроком повертатися в гру.

На старті заключної чверті харків'яни знову зробили ривок і відірвалися на 11 очок, але тайм-аут від Степанівськогодав результат і «Хімік» почав скорочувати відрив. У підсумку, за 5:33 хвилини южненці вдруге в матчі вийшли вперед і не упустили свій шанс здобути виїзну перемогу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Бо Барнс, який набрав 27 очок та зробив 5 підбирань.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Політехнік» — «Хімік»81:87 (32:23, 22:20, 12:18, 15:26)

«Політехнік»: Йованович (10 + 7 підбирань + 4 втрати), Козлов (9), Барнс (27 + 5 підбирань), Рочняк (10), Вуйович (17 + 11 підбирань + 4 перехоплення) — старт; Кузнєцов (5), Тарасенко, Колотілов (3).

«Хімік»: Колтер (24 + 4 передачі + 4 втрати), Марченко (3), Эрианс (7 + 5 підбирань), Павлов (8), Петров (26 + 12 підбирань + 4 передачі + 5 втрат) — старт; Мальчевський (12), Антипов (4), Войналович, Сидоров (3).

Таким чином, «Хімік» здобув свою сьому перемогу в 14 матчах і обійшов БИПу в турнірній таблиці, піднявшись на п'яте місце. У свою чергу «Політехнік» програв сьому зустріч поспіль в чемпіонаті і продовжує займати останнє місце.