Олександр Усик переміг Бриедиса і став чемпіоном світу WBO і WBC


Опубликованно 14.03.2018 01:50

Олександр Усик переміг Бриедиса і став чемпіоном світу WBO і WBC

У Ризі відбувся півфінальний поєдинок Всесвітньої боксерської серії між латишем Майрисом Бриедисом і українцем Олександром Усіком.

Бій почався з боксу, який був ближче Бриедису - суперники зійшлися близько один до одного і нерідко влаштовували обміни ударами. У другому раунді Бріедіс Усик і зійшлися у цій "рубці", в якій переможцем виглядав латиш. Подібний бокс тривав до четвертого раунду, після якого Бріедіс здав в швидкості. Це було на руку Усика, який влаштував опоненту три раунди цього швидкісного боксу.

Після цього Олександр трохи зменшив темп, роблячи часткові випади. Але сил на повноцінні атаки у Бриедиса не залишилося. А українець впевнено тримав дистанцію, намагаючись не перебувати в радіусі удару Майриса. Під кінець поєдинку втома накопичилася у обох боксерів, що призвело до зменшення кількості точних ударів.

Бій тривав усі 12 раундів і в його кінці обидва боксери були виглядали задоволеними собою. Рефері в післяматчевих записках віддали перемогу Усику (114-114, 115-113, 115-113". Таким чином, Бріедіс зазнав першої поразки в кар'єрі, а Усик став фіналістом WBSS та володарем поясів WBO і WBC.

Додамо, що другий фіналіст Всесвітньої боксерської суперсерії стане відомий через тиждень, коли проведуть свій бій Гасієв і Дортікос.Категория: Новости