Левченко: «Надходили пропозиції з модельного бізнесу, але я б спробувала себе телеведучої»


Опубликованно 14.03.2018 02:30

Левченко: «Надходили пропозиції з модельного бізнесу, але я б спробувала себе телеведучої»

Левченко хоче стати провідною спортивної передачі / Instagram

Срібна медалістка чемпіонату світу-2017 Юлія Левченкозізналася, що вірила у свій прорив в минулому сезоні, а також заявила, що досягнення не тиснуть на неї під час наступних виступів:

Я отримала дуже багато цінних уроків і професійного досвіду в попередньому, олімпійському році. Я хотіла отримати максимальну віддачу від виконаної роботи, але все ж «срібло» чемпіонату світу стало для мене хорошим показником того, що ми іноді самі не до кінця розуміємо, що можемо бути здатні.

Тиск буде присутній в будь-якому випадку, але я до нього не готуюся і просто роблю свою справу.

Підготовка проходить досить непогано, і завжди цікаво, на що ти будеш здатний в цей раз. Завжди складно робити перший старт у сезоні, тому що відчуття непередавані. (Посміхається.) І цікаво, і страшно, і кожного разу, ніби вперше в житті змагаєшся. Перший старт планується 10 січня і буде проходити у Києві — «Різдвяні старти».

З приводу модельного бізнесу пропозиції надходили, але нічим особливо не відрізнялися один від одного. А ось побути в ролі ведучої не пропонували. Але якби була можливість, я б із задоволенням провела спортивні новини.

Нагадаємо, Левченко була серед претенденток на звання «зірка» світової легкої атлетики.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта