Маріт Бйорген сьомий раз в кар'єрі виграла марафон Холменколленский

Опубликованно 22.03.2018 02:00

Маріт Бйорген / Twitter @allankraak

Маріт Бйорген здобула перемогу у лижному марафоні вільним стилем на етапі Кубка світу в Осло. Норвежка взяла золото на знаменитих Холменколленских іграх вже сьомий раз в своїй кар'єрі.

Бйорген, яка виграла марафон на Олімпійських іграх в Пхенчхані, почала нинішню гонку від оборони. 37-річна спортсменка вже на першій частині дистанції відпустила у відрив трьох суперниць –Джесіку Діггинс, Шарлотт Каллі Рагниль Хагу. Після 15 км Маріт поступалася лідерам більше 30 секунд. Однак потім норвежка почала поступово скорочувати відставання. Разом зі своєю співвітчизницеюАстрід Якобсен вона наздогнала тріо за півтора кілометра до фінішу.

На останній горі Бйорген зробила затяжну атаку і заробила просвіт, який її опонентки так і не змогли відкрити. Найтитулованіша спортсменка в історії зимових Олімпіад фінішувала на першій сходинці. Друге місце посіла американка Джессіка Діггинс, а норвежка Рагниль Хагастала третьою. Шведка Шарлотт Калустала четвертою, поступившись місцем на подіумі одну десяту секунди.

Нагадаємо, що чоловічий марафон на 50 км на Холменколленских іграх виграв швейцарець Даріо Колонья.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта