Крюгер став олімпійським чемпіоном у скиатлоне, впавши на старті гонки

Опубликованно 24.03.2018 03:15

Сімен Хегстад Крюгер / Photo by Matthias Hangst/Getty Images

Норвезький лижник Сімен Хегстад Крюгернесподівано став Олімпійським чемпіоном у скиатлоне.

На старті гонки Крюгер зіткнувся з двома лижниками зі збірної Олімпійських атлетів з РФ Денисом Спицовымі Андрієм Ларьковым. Незважаючи на падіння, норвежець зумів наздогнати лідируючу групу.

Перед останнім колом Сімен вирвався вперед і в підсумку перед фінішем зробив собі заділ у 23 секунди, якого вистачило, щоб виграти перше для Норвегії золото на Іграх в Пхенчхані.

До трійки призерів також потрапили норвежці — Мартін Йонсруд Сундбюі Ханс Крістер Холунд. Спицов, зіткнувшись з Крюгером, фінішував четвертим. А ось лідер сезону Йоханнес Клебов кінцівці здав і фінішував 10-м. Олімпійський чемпіон Сочі в скиатлоне швейцарець Даріо Колонья— 6-й.

Українець Олексій Красовськийвідстав на коло, і його зняли з перегонів.

Нагадаємо, у жінок олімпійською чемпіонкою в скиатлоне стала шведка Шарлотт Калла.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта