Фонсека: «Ми здорово проявили себе у другому таймі»

Опубликованно 19.06.2018 11:40

Фото - сайт UEFA

Головний тренер «Шахтаря» Пауло Фонсекапісля першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Роми» (2:1) відзначив, що з італійськими командами завжди дуже важко грати. Слова наставника наводить офіційний сайт UEFA:

«Ми почали досить добре, створили гольовий момент, але не змогли його вдало завершити. Потім «Рома» високо пресингувала, у нас виникли проблеми з нашим розташуванням на полі. У перерві всі проблеми вдалося вирішити, і все стало на свої місця.

Команда добре себе проявила у другому таймі. Повірте, важко після зимової паузи залишатися в хорошій фізичній формі. Ми сьогодні не закінчили матч з іншим результатом тільки тому, що воротар «Роми» видав відмінний матч і не раз рятував свою команду.

Я поспілкувався після поєдинку з начальником медичного штабу, і поки очікується, що Кривцов попередньо випадає на кілька тижнів.

Грати проти італійських команд дуже складно. Особливо, якщо вони забивають першими. Вони організовано діють в обороні, і в такому випадку важко протистояти їм».Нагадаємо, що на цьому матчі було присутньо понад 35 тисяч уболівальників. Читайте також:

Категория: Футбол