1/4 фіналу Ліги чемпіонів. «Фленсбург» - «Монпельє». Онлайн трансляція

Опубликованно 24.06.2018 03:35

Фото - facebook.com/SGFleHa/

В гандбольній Лізі чемпіонів стартує чвертьфінальна стадія. 18 квітня телеканал і сайт XSPORT в прямої трансляції покажуть матч «Фленсбург» (Німеччина) - «Монпельє» (Франція). Початок о 20.00

Ліга чемпіонів. Всі пари 1/4 фіналу

«Фленсбург» (Німеччина) - «Монпельє» (Франція) 18 і 29 квітня «Виве Кельце» (Польща) – ПСЖ (Франція) 21 та 28 квітня «Кіль» (Німеччина) - «Вардар» (Македонія) 22 і 29 квітня «Нант» (Франція) - «Скьерн» (Данія) 22 і 29 квітня

Переможець Ліги чемпіонів 2014«Фленсбург» набрав потужний хід. Команда займає друге місце в чемпіонаті Німеччини. Лідери «Фленсбурга» – такі зірки збірних Данії та Швеції як Расмус Лауге Шмідт, Лассе Сван, Хампус Ванніі багато інших. Більше половини гравців у заявці команди – скандинави. 7 данців, 5 шведів і один норвежець. З 10 останніх матчів у всіх турнірах «Фленсбург» 9 виграв, а програв лише один.Збірна України дізналася суперників по відбору на чемпіонат Європи-2020

Антакует Йонас Трукановичус («Монпельє») / Фото - montpellierhandball.com

Якщо «Фленсбург» в 1/8-ї Ліги чемпіонів очікувано пройшов шведський «Кристианштадт», то «Монпельє» зумів здивувати багатьох фахівців своєю перемогою над «Барселоною». Втім, «Монпельє» вже слід сприймати як один із грандів європейського гандболу. За команду Патріса Канайе відіграють такі знаменитості як Вінсен Жерар, Людовик Фабрегас, Мікаель Гігу, Валентин Порт. У чемпіонаті Франції «Монпельє» займає перше місце, на два очки випереджаючи монстрів з ПСЖ. Був шанс поборотися і за Кубок, але в півфіналі турніру 14 квітня «Монпельє» програв «Нимму». Читайте також:

Категория: Летние виды спорта