Ганна Музичук та Юлія Ткач взяли участь у благодійному забігу у Львові

Опубликованно 25.06.2018 01:05

Ганна Музичук та Юлія Ткач / Facebook

Чемпіонка світу з шахів Ганна Музичук і переможниця світової першості по боротьбі Юлія Ткач взяли участь у благодійному забігу в рамках Львівського напівмарафону-2018.

Ганна і Юлія подолали 2 км. Борчиня фінішувала першою, показавши час 8:13.6 хв, а шахістка стала 13-й, пробігши дистанцію за 10:32.6 хв.

Після забігу Ганна поділилася враженнями в Facebook:

«Це було дуже емоційно і незабутньо! Сьогодні я вперше взяла участь у змаганнях, не пов'язаних з шахами – у благодійному забігу в рамках Львівського напівмарафону. Разом з відомими львівськими спортсменами, спонсорами заходу, першим львів'янином, який підкорив Еверест, Романом Городечным і мером Львова Андрієм Садовим ми популяризували цінності спорту, намагалися залучити якомога більше людей до занять спортом, а також намагалися зібрати кошти для реабілітаційного обладнання Львівського регіонального госпіталю для ветеранів війни. Ось фото з мегапозитивной дівчинкою, чемпіонкою світу з боротьби Юлією Ткач, яка, до речі, виграла забіг серед жінок. Спасибі всім, хто організував таке прекрасне захід!»

Нагадаємо, що на полумарафонской дистанції переможцями стали Тарас Сало і Юлія Профис.