Лінарес: «Я не пішов від тренера і він мене теж не залишив»


Опубликованно 11.07.2018 03:10

Лінарес: «Я не пішов від тренера і він мене теж не залишив»

Лінарес – про підготовку до бою з Ломаченко / Los Angeles Times

Чемпіон світу в легкій вазі за версією WBA Хорхе Лінарес(44-3, 27 КО) заявив, що не переживає з-за того, що готується до бою проти Василя Ломаченка(10-1, 8 КО) без свого регулярного тренера Исмаэла Саласа. Слова Лінареса призводить Jad El Reda:

«Ми пройшли через важкі часи, коли в 2011 і 2012 я програв два бої проти Демарко і Томпсона. Я ніколи не міг уявити, що зможу піднятися і стати собою сьогоднішнім через шість років після тих поразок. Ми працювали дуже важко, а зараз я тренуюся навіть сильніше, ніж на старті кар'єри.

Після тих поразок я вирішив внести зміни і почав працювати з новим тренером Ісмаелем Салас. Ми почали змінювати мою техніку, мої удари і побачили хороші результати, які підтримуємо і до сьогоднішнього дня. Я найняв іншого тренера з фізпідготовки, поміняв раціон, і ми отримали результат.

Салас? Я не пішов від нього, і він мене теж не залишив. Ми продовжуємо дружити. Його не було в моєму вугіллі вже три рази, поки я з ним працюю і результат постійно був одним і тим же – я перемагав. Багато переживають, що його не буде на такому великому поєдинку, але всі попередні бої також були важливі для мене. Не має значення, Ломаченко це чи ні, потрібно знати, як провести хорошу підготовку і перемогти».

Відзначимо, що бій Лінарес – Ломаченко відбудеться 12 травня в Нью-Йорку. На кону поєдинку стоятиме пояс WBA, яким володіє венесуелець. Таким чином, українець має можливість стати чемпіоном світу в третій ваговій категорії.

Нагадаємо, Лінарес заявив, що готовий завдати Ломаченко друга поразка в кар'єрі.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА