«Динамо» обіграло «Верес» і зберегли триочкове відставання від «Шахтаря»

Опубликованно 22.07.2018 00:15

Фото - ФК Динамо

Київське «Динамо» обіграло «Верес» у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу. У матчі на «Арені Львів» кияни повели в рахунку вже на 14-й хвилині Денис Гармаш відзначився після передачі Володимира Шепелєва.

На початку другого тайму у матчі стався справжній голепад. За шість хвилин команди на двох забили три м'ячі. Спочатку Артем Бесєдінподвоїв перевагу киян, потім Жуліо Сезарповернув «Верес» в гру, але через хвилину Бесєдін оформив дубль.

Вже в компенсований час Дерлис Гонсалесзробив рахунок розгромним.

4:1 – «Динамо» зберегли триочкове відставання від «Шахтаря» у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. «Верес» йде на шостому місці і потихеньку прощається з єврокубковими амбіціями.