Збірна України завоювала золото і дві бронзи на чемпіонаті Європи

Опубликованно 19.08.2018 02:05

Олексій Борута в сутичці проти Геворга Мхеяна

Збірна України завоювала ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років, який проходить у Стамбулі.

9 червня свої виступи розпочали борці вільного стилю. На рахунку українців одна золота медаль і дві бронзові.

У ваговій категорії до 57 кгукраїнець Тарас Марковичпочав свої виступи з чвертьфіналу, в якому програв азербайджанцеві Афгану Хашалову, але потім дійшов до бронзової сутички, в якій розібрався з німцем Віктором Лизенем.

У категорії до 65 кгукраїнець Андрій Свиридв 1/8 фіналу розібрався грузином Эдеми Болквадзе, але в наступному раунді поступився азербайджанцю Анварбеку Далгатову. В дорозі за бронзою український борець здобув дві перемоги: над болгарином Димітаром Івановимі німцем Никласом Дорном.

Золото 9 червня Україні приніс Олексій Борутау ваговій категорії до 70 кг. На шляху до нагороди вищої проби українець здобув чотири перемоги поспіль над угорцем Ботондом Гуляшем, азербайджанцем Панахом Ильясли, вірменином Геворгом Мхеяномі турком Энесом Посл.

10 червня серед борців вільного стилю за бронзу боротимуться два українця – Ілля Арчайяі Петро Билечук.

У змаганнях борців греко-римського стилю на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років Україна взяла також три медалі.

На дорослому чемпіонаті Європи в російському Каспійську збірна України завоювала дві медалі.Читайте також:

Категория: Летние виды спорта